Sandra Bullock susitikinėja su 17 metų už save jaunesniu aktoriumi Chrisu Evansu

Sandra Bullock ir Chrisas Evansas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-30 07:50
Holivudo žvaigždės Sandros Bullock (49 m.) gyvenime atsirado naujas vyras – pranešama, kad aktorė susitikinėja su kolega Chrisu Evansu (32 m.).

„E! News“ žiniomis, Sandra Bullock ir filmo „Kapitonas Amerika“ („Captain America“) žvaigždė dar nėra oficiali pora, tačiau jiedu vaikšto į pasimatymus ir yra toje stadijoje, kai dar bando vienas kitą artimiau pažinti.

„Jie kol kas dar ne pora, bet tikrai leidžia kartu laiką ir yra ankstyvoje romantiškų santykių stadijoje, – tvirtino šaltinis. – Savo santykių jie dar neįvardijo, tačiau jie tikrai patinka vienas kitam.“

Pamenu, kai būdamas septintoje klasėje pamačiau „Greitį“, tada pagalvojau: tai ji, ta vienintelė.

Sandra Bullock su 17 metų už save jaunesniu Chrisu Evansu kartu pastebimi jau nuo kovo mėnesio, kuomet labai šiltai bendravo po „Oskarų“ apdovanojimų surengtame vakarėlyje. Patys aktoriai savo santykių statuso kol kas nekomentuoja.

Pats Chrisas Evansas niekada neslėpė, kad žavisi Sandra Bullock, o vaikystėje netgi buvo ją įsimylėjęs.

„Vaikystėje buvau įsimylėjęs Sandrą Bullock. Sandy B. buvo mano mergaitė, – dar prieš keletą metų duodamas interviu žurnalui „Playboy“ sakė Chrisas Evansas. – Pamenu, kai būdamas septintoje klasėje pamačiau „Greitį“, tada pagalvojau: tai ji, ta vienintelė.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai