Sandra Bullock patvirtino, kad įsivaikino trejų metų mergaitę

Sandra Bullock su įvaikiais Louisu ir Laila / „People“ viršelis/Bryan Randall nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-02 15:35
Holivudo žvaigždė Sandra Bullock (51 m.) pagaliau patvirtino keletą mėnesių sklandžiusias kalbas, kad iš tiesų įsivaikino dar vieną vaiką – trejų metų mergaitę, vardu Laila.

Kalbos, kad penkiametį Louisą auginančios Sandros Bullock namuose apsigyveno dar viena įvaikinta atžala, pradėjo sklisti spalio mėnesį, tačiau tada aktorė tai paneigė.

„Jeigu įsivaikinčiau dar vieną vaiką, visi apie tai išgirstų. Pasakyčiau tai garsiai ir aiškiai: „Taip, aš oficialiai įsivaikinau antrą vaiką“. Šiuo metu tėra Louisas“, – spalio pabaigoje per spaudos konferenciją sakė aktorė.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Tas laikas, kuomet visi apie tai išgirdo, atėjo: trečiadienį paviešintas naujas žurnalo „People“ viršelis, ant kurio aktorė pozuoja su abiem savo įvaikiais (jaukias nuotraukas aktorės namuose padarė jos širdies draugas fotografas Bryanas Randallas) ir viešai prakalbo apie jos namuose apsigyvenusią trejų su puse metų Lailą, kuri iki tol gyveno vaikų globos namuose Luizianoje.

Atvirame interviu Sandra Bullock papasakojo, kad iš pradžių ji tebuvo laikina Lailos globėja, dėl to ir negalėjo per anksti to skelbti saugodama jos privatumą, iki kol jos oficialiai neįsivaikino. Be to, įvaikinti jau ūgtelėjusį vaiką, kuris dėl tam tikrų priežasčių pateko į vaikų globos namus, yra gerokai sudėtingiau nei kūdikį, mat turi būti užtikrintas visiškas vaiko privatumas ir draudžiama viešinti jo gyvenimo istoriją. O tai padaryti būnant pasaulinio garso žvaigžde, kurią nuolat sekioja paparacai ir visur knibždėte knibžda gerbėjų su išmaniaisiais filmuojančiais ir fotografuojančiais telefonais, ne taip ir paprasta.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

„Jautiesi taip, tarsi dalyvautum liudytojų apsaugos programoje, – apie mergaitės atsiradimą jos gyvenime kalbėjo aktorė. – Be mano žinios, mus sekė fotografas. Kitą dieną sužinojau, kad pardavinėjamos jos nuotraukos visiems leidiniams pasaulyje. O aš juridiškai pasižadėjau apsaugoti ją nuo ko nors panašaus, ir štai atsidūriau tokioje pozicijoje, kai turėjau su advokatais maldauti, kad ji liktų saugi.“

Žinojau, kad jai baisu, ir tenorėjau, kad ji suprastų, jog mudu su Louisu niekur nedingsime.

„Dauguma vaikų globos namuose atsiduria dėl kokių nors tragiškų priežasčių, dėl kurių negalėjo likti savo namuose, ir aš mažiausiai noriu suteikti jai dar daugiau žalos vien dėl mano darbo pobūdžio“, – apie jautrų įvaikinimo procesą kalbėjo Holivudo žvaigždė. – Žinojau, kad jai baisu, ir tenorėjau, kad ji žinotų, jog mudu su Louisu niekur nedingsime.“

„Kai žiūriu į Lailą, mano galvoje nekyla nė menkiausios abejonės, kad jai lemta čia būti, – „People“ sakė aktorė. – Galiu jums neabejodama pasakyti, kad pas mane pats tinkamiausias vaikas atėjo pačiu tinkamiausiu metu.“​

Žmonės.lt primena, kad Sandra Bullock 2010-aisiais kaip vieniša mama įsivaikino juodaodį berniuką Louisą. Apie brolį ar sesę savo mažyliui aktorė galvojo jau keletą pastarųjų metų ir mažasis Louisas sesutės Lailos labai laukė – dabar jiedu neišskiriami.

Sandra Bullock neslepia, kad Louisas norėjo tokios pačios rasės broliuko ar sesutės, būtent dėl to aktorės įvaikinta mergaitė – juodaodė.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai