„San Francisko raganos“ sugrįžta: susipažinkite su naujomis Užkerėtosiomis

Madeleine Mantock, Melonie Diaz ir Sarah Jeffery / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-22 08:00
Visą pasaulį apkerėjęs televizijos serialas „San Francisko raganos“ (orig. „Charmed“) sugrįžta. Serialo perdirbinio autoriai jau paskelbė pagrindinių vaidmenų atlikėjas.

Madeleine Mantock vaidins vyriausiąją seserį Meisę – praktišką, gudrią genetikę, Melonie Diaz – lesbietę aktyvistę Mel, o Sarah Jeffery – jauniausią seserį Madison, svajojančią patekti į prestižinės seserijos gretas.

Serialo veiksmas plėtosis studentų miestelyje. Savo magiškus gebėjimus seserys atras po savo motinos mirties. Nors iš pradžių seserys kratysis raganiškų gebėjimų, vėliau jos supras, kad šios galios joms leis kovoti su blogio jėgomis.

Kol kas serialo kūrėjai neskelbia daugiau detalių. Nėra aišku ir tai, ar šis serialas turės tiesioginį ryšį su seserimis Holivel – originaliomis „San Francisko raganomis“, televizorių ekranus pasiekusiomis 1998-aisiais.

Originaliame seriale Holivel seserų vaidmenis kūrė Alyssa Milano (Fibi), Holly Marie Combs (Paiper) ir Shannen Doherty (Pru). Pru personažui mirus prie serialo prisijungė „pamesta sesuo“ Peidž, kurios vaidmenį atliko Rose McGowan.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai