Sąmyšis dėl karališkojo kūdikio: gerbėjus suklaidino medikai

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-27 19:30
Penktadienį prie Meghan Markle ir princo Harry naujosios rezidencijos akyliems jų sekėjams pastebėjus medikų automobilį, kilo sąjūdis: Meghan pagimdė vaikelį?

Gerbėjai, penktadienį išvydę greitosios pagalbos automobilį šalia naujųjų Meghan Markle ir Princo Hario namų, buvo įsitikinę, kad medikai buvo iškviesti būtent dėl Meghan nėštumo, tačiau paaiškėjo, kad šis automobilis buvo naudojamas tiesiog vairuotojo mokymui.

Vindzoro Greitosios pagalbos centras teigia, kad „greitosios pagalbos automobiliai visoje apylinkėje kaip važiavo, taip ir važiuos savo maršrutais, o visų pacientų tapatybės bei privatumas buvo ir bus saugomi. Tas pats galioja ir karališkosios šeimos nariams.“

Meghan Markle ir princas Harry/Vida Press nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry/Vida Press nuotr.

Tikrai mažai tikėtina, kad Meghan galėtų kur nors keliauti greitosios pagalbos automobiliu, jei tai nebūtų skubus iškvietimas.

Karališkoji pora neseniai paskelbė, kad visa informacija, susijusiu su jųdviejų pirmagimio atsiradimu, bus laikoma paslaptyje iki tol, kol gims vaikas.

Bekingemo rūmai taip pat išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog „karališkoji pora nekantrauja sulaukti vaikelio ir pasidalinti džiugiomis naujienomis su visu pasauliu, tačiau kol kas jie patys nori palaukti, kada taps trijų asmenų šeima.“

Naujausi straipsniai