Sąmyšis del „Grammy“ apdovanojimų: pirmadienio naktį paviešinti nugalėtojai?

Filmo „Taip gimė žvaigždė“ akimirkos
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmadienio naktį buvo paskelbtas neva 2019-ųjų „Grammy“ nugalėtojų sąrašas. Vaizdo įrašas socialiniame „Twitter“ tinkle pasklido žaibo greičiu. Ten rodoma, jog sąrašas anksčiau laiko atskleidžiamas tiesiai iš „Recording Academy“ tinklalapio ir atlikėja Cardi B, pasak jo, bus apdovanota prestižine statulėle už „Metų įrašą“ „I like It“.

Pagal nepatvirtintą informaciją – Lady Gagos ir Bradley Cooperio duetas iš filmo „Taip gimė žvaigždė“ bus apdovanoti „Grammy“ už „Metų dainą“ „Shallow“.

„Recording Academy“ sako, kad sąrašas nelegalus, o vaizdo įrašas negali būti tiesa ir visa tai  – viso labo tik nejuokingas pokštas.

„GRAMMY rezultatais nesidalijama net su „Recording Academy“ darbuotojais. Iki pat ceremonijos ši informacija yra konfidenciali ir akylai saugoma, kol „Deloitte“ kompanija, apdovanojimų dieną nepristato nugalėtojų vardų uždaruose vokuose.“ – oficialiame pranešime spaudai sako „Recording Academy“ atstovas.

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.

61-oji „Grammy“ ceremonija jau visai netrukus – vasario 10-ąją, todėl visai nenuostabu, jog aistros nerimsta.

Ceremonniją vesti patikėta atlikėjai Aliciai Keys. „Recording Academy“ prezidentas Neilas Portnowas džiaugiasi, kad šiemet ceremonijos vairas yra perduotas būtent jai.

„Ji – dinamiška menininkė, su reta kombinacija – drebinančiu talentu ir aistra savo darbui. Alicia Keys – tobulas vedėjos pasirinkimas mūsų šou. Aš stebėjau ją tampant galinga jėga muzikos industrijoje ir už jos ribų. Ji garsiai kalba apie muzikos galią, ji – muzikantų autoritetas. Manau, kad jos dėka „Grammy“ bus nepamirštami“, – anksčiau kalbėjo N. Portnowas.

„Grammy“ muzikos apdovanojimų ceremonija surengta 60 kartą (69 nuotr.)
+63
Skaitykite daugiau