Sąmyšis dėl Beyonce gimdymo: gimė dvyniai ar dar ne?

Beyonce Knowles ir Jay Z / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Užsienio žiniasklaida beveik neabejoja – auksinės porelės Beyonce ir Jay Z dvynukai jau atėjo į šį pasaulį. Tokias kalbas tik dar labiau paskatino faktas, kad ketvirtadienį Jay Z praleido renginį, per kurį turėjo būti pagerbtas Dainų autorių šlovės alėjoje (Songwriters Hall of Fame).

Beyonce gimdymas buvo numatytas Los Andžele, o apdovanojimai įvyko Niujorke. Juose dalyvavo Jay Z mama, močiutė, seserys ir daugybė jo draugų. Video sveikinimą reperiui pasiuntė buvęs JAV prezidentas Barackas Obama.

Jay Z – pirmas reperis istorijoje, kurio vardas atsirado Dainų autorių šlovės alėjoje. Vis dėlto paties reperio šventėje nebuvo, o padėkos kalbą pasakė jo bičiulis Jonas Plattas.

„Aš negaliu apsakyti, kiek daug šis apdovanojimas man reiškia. Atleiskite... tai ne mano apdovanojimas, – juokavo Jonas Plattas. – Sunku papasakoti, kiek daug šis apdovanojimas reiškia Jay. Jis labai apgailestauja, kad šįvakar negali būti su jumis.“

Antradienį Jay Z buvo pastebėtas skubiai išvykstantis iš savo namų Beverli Hilse. Tikima, kad tuomet reperis išvyko į ligoninę.

Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy / Vida Press nuotr.

Maža to, viename Los Andželo medicinos centrų buvo pastebėta Beyonce sesuo Solange Knowles. Manoma, kad būtent šiame centre ir buvo numatytas superžvaigždės gimdymas.

Nors nėra jokios oficialios informacijos apie Beyonce ir Jay Z dvynukų gimimą, dailymail.co.uk rašo, jog pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama, kad garsenybių porai gimė mergaitė ir berniukas.

Žavios Beyonce nėštumo akimirkos (103 nuotr.)
+97
Skaitykite daugiau