Samuel L. Jackson giria Brie Larson pasiruošimą „Kapitonės Marvel“ vaidmeniui

Filmo „Kapitonė Marvel“ kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 11:13
Aktoriui Samuel L. Jackson kolegės Brie Larson treniruočių rėžimas, ruošiantis pagrindiniam mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Kapitonė Marvel“ (orig. „Captain Marvel“) vaidmeniui, kelia pagarbią baimę. Sugrįždamas į „Marvel“ kino visatą po pasirodymo 2015 m. filme „Keršytojai. Altrono amžius“, aktorius vėl pasirodys karininko Nick Fury vaidmenyje ir taps jungtimi leisiančia kapitonę „Marvel“, dar žinomą Carol Danvers vardu, susieti su Keršytojų dabartimi. Režisierių Anna Boden ir Ryan Fleck naujausias „Marvel“ projektas sugrąžins į praeito amžiaus devintąjį dešimtmetį, tad gerbėjų laukia naujas nuotykis iš niekad ankščiau dar nematytos „Marvel“ kino visatos praeities.

Nick Fury personažas taip pat trumpai pasirodė kino juostos „Keršytojai. Begalybės karas“ pabaigoje, kuomet spėjo kapitonei „Marvel“ išsiųsti pagalbos signalą. Vis dėlto atsižvelgiant į filmo „Kapitonė Marvel“ laiką, kino gerbėjai išvys vis dar abejas akis turintį N. Fury greta aktoriaus Clark Gregg įkūnijamo Phil Coulson personažo ir, remiantis tuo kas iki šio buvo atskleista, tikėtina, jog galiausiai sužinosime kaip jis prarado savo kairę akį.

Filmo „Kapitonė Marvel“ filmavimo aikštelėje Samuel L. Jackson negalėjo nepagirti pirmajame „Marvel“ soliniame moters superherojės filme pagrindinį vaidmenį atliekančios „Oskaro“ laureatės Brie Larson intensyvių treniruočių. Panašiai kaip ir jos gerbėjai socialiniuose tinkluose, kurie reguliariai stebi jos treniruočių vaizdo įrašus, Brie Larson visiškas atsidavimas iššūkiui tapti itin fiziškai stipria daro didžiulį įspūdį jos kolegai Samuel L. Jackson.

„Fiziniai duomenys? Na, pažiūrėkime... Manau, kad prieš du metus Brie pradėjo sportuoti. Ir mergina, su kuria vaidinome filmuose “Kongas: Kaukolių sala“ ar „Vienragių parduotuvė“, nebėra tas pats žmogus. Dabar ji turi galbūt 5 procentus kūno riebalų. Ji mėgdavo man siųsti treniruočių vaizdo įrašus, kurie būdavo beprotiški vaizdo įrašai. Pirmajame, kurį atsiuntė, ji kilnojo svarmenis... gal 50 kilogramų. Paskutiniame vaizdo įraše buvo 160 kilogramų. Ji daro prisitraukimus delnais į save. Ir ji taip pat yra man atsiuntusi vaizdo įrašą, kuriame stumia džipą į kalną. Tai gana nuostabi vaizdo medžiaga. Ji padarė aiškią transformaciją, kurios nemanau, kad daugelis žmonių norėtų daryti. O daryti tokius dalykus yra didžiulis įsipareigojimas.“ – teigia aktorius Samuel. L. Jackson.

Paklaustas ar B. Larson bandė įtikinti jį prisijungti prie treniruočių sesijų, Samuel L. Jackson atsakė neigiamai. Tačiau jis palaiko savo fizinę formą, kuri yra ypač reikalinga ilgomis filmavimo dienomis, lankydamas pilatesą.

„Ne, aš turiu amžiaus ribą. Aš visa tai jau baigęs. Aš einu į pilatesą. Aš dirbu tik su savo kūno svoriu. Man nereikia svetimų svorių.“ – sako aktorius.

Faktas, kad Samuel L. Jackson yra kelis kartus dirbęs su B. Larson tik sustiprina jo žodžius, žinant, kad jis matė jos pasiruošimą naujiems vaidmenims, bet nieko panašaus į tokį mastą. Ir tai, kad Samuel L. Jackson yra daug laiko praleidęs su kitais superherojus vaidinančiais aktoriais, kaip raumeninguosius Chris Hemsworth ar Chris Evans, kurie priklauso „Marvel“ kino visatai nuo pačios pradžios, Brie Larson įsipareigojimą vaidmeniui padaro žymiai įspūdingesniu.

Nenuostabu, kad aktorė iš pradžių abejojo dėl kapitonės „Marvel“ vaidmens, manydama, kad jai reikės pasirašyti daugelio filmų sutartį bei išlaikyti idealią fizinę formą, bet matant visus treniruočių vaizdo įrašus bei girdint S. L. Jackson pagyrimus, galima sakyti, kad Brie Larson yra šimtu procentų atsidavusi šiam vaidmeniui.

Žmonės.lt

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai