„Samsung Galaxy Dream“ finalas: ką slėpė nugalėtojų ašaros?

Ramintos Razgutės kolekcija / Partnerio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-25 13:23
Vakar praūžusioje „Mados Injekcijoje“ jaunųjų talentų pasirodymus įdėmiai sekė Karolina Toleikytė bei Robertas Kalinkinas. Tiek populiarusis modelis, tiek puikiai žinomas dizaineris čia atvyko palaikyti savo favoričių, projekto „Samsung Galaxy Dream“ laimėtojų Ramintos Razgutės ir Kristinos Miliauskaitės. Įveikusios daug iššūkių ir pasiekusios finalą, merginos sunkiai tramdė ašaras.

Abiems merginoms pasirodymas renginyje – tai projekto „Samsung Galaxy Dream“ finišo tiesioji. Jauna dizainerė R.Razgutė, žinių pasisėmusi iš paties R. Kalinkino, čia pristatė savo kolekciją.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

Komentuodamas Ramintos nueitą kelią, R.Kalinkinas neslėpė susižavėjimo. „Ši kolekcija buvo malonus siurprizas ir man. Aš nesu prisidėjęs prie šių jos darbų. Viso projekto metu jai teko įveikti ne vieną mano iškeltą iššūkį, nepaisant sunkių momentų, visos užduotis buvo įveiktos, o šiandieninis rezultatas labai geras“, – po kolekcijos pristatymo savo auklėtine džiaugėsi R.Kalinkinas.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

Talentingai merginai tai buvo trečiasis ir paskutinis iššūkis. Iki tol jai teko sukurti dvi sukneles: vieną Ericai Jennings, kurią atlikėja vilkėjo ir „Injekcijos“ metu, kitą Paryžiaus mados savaitei – ją R.Kalinkinas Paryžiuje pristatė kartu su savo kolekcija.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

„Nė vienas iš iššūkių nebuvo lengvas. Jaudinausi kurdama suknelę E.Jennings – juk tai viena žinomiausių ir stilingiausių atlikėjų. Dar sudėtingiau buvo su suknele Paryžiaus mados savaitei, nes po Roberto kritikos pirmąjį jos variantą teko perdaryti. Be to, kiekvienai iš šių suknelių sukurti ir pasiūti turėjau vos po dieną. Buvo daug įtampos, tačiau tai man leido pajusti beprotišką mados pasaulio tempą, įgauti patirties“, – pasakojo Raminta.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

Tuo tarpu „Samsung Galaxy Dream“ projekto metu K. Toleikytės pastebėtas pradedantis modelis Kristina Miliauskaitė net kelis kartus žengė „Injekcijos“ podiumu. Tokio masto renginyje mergina drabužius demonstravo pirmą kartą.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

„Buvo baisu. Nerimavau, kad neišpildysiu lūkesčių. Tokiuose renginiuose, kaip šis, ypatingai svarbu gerai pasirodyti – juk čia visos merginos yra gražios ir talentingos“, – po savo pasirodymo ant podiumo kalbėjo Kristina.

Savo ruožtu projekto ambasadorė K.Toleikytė po renginio džiaugėsi, kad „Samsung Galaxy Dream“ jai leido atrasti Kristiną, o Kristinai mados pasaulį.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

Ėjimas „Injekcijos“ podiumu buvo paskutinė „Samsung Galaxy Dream“ užduotis. Prieš tai mergina dalyvavo garsaus fotografo Gedimino Žilinsko fotosesijoje, išbandė save modelių atrankose bei kartu su K. Toleikyte demonstravo batelius Jimmy Choo garbei surengtame vakarėlyje.

Partnerio nuotr.
Partnerio nuotr.

„Samsung Galaxy Dream“ – tai jau antrą kartą visose trijose Baltijos šalyse vykstantis konkursas. Kaip teigia Raivara Šemetulskytė, „Samsung Electronics Baltics“ mobiliųjų įrenginių marketingo vadovė, šia iniciatyva siekiama paskatinti jaunimą kurti, ieškoti inovatyvių idėjų bei padėti realizuoti savo talentus. „Mūsų kompanijos filosofija paremta progresu ir inovacijomis, todėl mums visada svarbu remti ir įkvėpti jaunus, talentingus ir originaliai mąstančius žmones. Norime padrąsinti juos svajoti ir išnaudoti gyvenimo jiems teikiamas progas“, - sakė R. Šemetulskytė.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai