Samas ves „Jaunimo linijos“ aukcioną: pardavinės ir savo paveikslą

Sauliaus Urbonavičiaus-Samo kūrinys „Lempa“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-01 12:35
Spalio 1 d. 18 valandą stebėkite ir dalyvaukite pirmajame internetiniame „Jaunimo linijos“ labdaros aukcione. Sensacinga naujiena: aukcioną sutiko pravesti žinomas dainininkas, muzikantas, legendinės grupės BIX lyderis, populiarių TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Samo paveikslas – vos už 150 eurų

S.Urbonavičius šiame aukcione dalyvauja ne pirmą kartą. Pernai vykusiame renginyje jis atliko keletą dainų, padovanojo paveikslo „Angelas“ reprodukciją bei legendinės grupės BIX plokštelių rinkinį. Praėjusiais metais aukcione Samo meno kūrinys buvo parduotas už 1600 eurų.

Šiais metais Samas taip pat dovanoja labdaros aukcionui savo meno kūrinį „Lempa“, kurio pradinė kaina aukcione – vos 150 eurų.

„Lempa – toks daiktas, kuris šviečia ir apšviečia. Bet kiekviena lempa nori būti šviesiausia ir rodyti kelią. Kad ir kaip akintų didelė lempa, mes visi turime po mažą lemputę“, – apie savo paveikslą pasakoja S.Urbonavičius.

S.Urbonavičiaus kūriniai
S.Urbonavičiaus kūriniai

23 menininkai dovanojo savo kūrinius

Koronavirusas nesutrukdys įvykti jau antrajam labdaringam „Jaunimo linijos“ aukcionui, tačiau kiek kitokioje erdvėje nei pernai. Dėl dalyvių saugumo buvo atsisakyta labdaros šventės, o menininkų darbus bus galima įsigyti virtualioje erdvėje.

Net 23 Lietuvos menininkai ir žymūs žmonės sutiko prisidėti prie kilnios misijos ir jau padovanojo savo meno kūrinius ir kitas vertybe. Abejingais neliko Rūta Katiliūtė, Andrius Zakarauskas, Vytautė Jankūnaitė, Vladas Mackevičius, Kristina Ališauskaitė, Gintaras Makarevičius, Viktorija Orkinė, Jurgis Tarabilda, Natalija Martinavičienė, Gabrielius Mackevičius, Gustas Jagminas, Erika Petunovienė, Gintaras Makarevičius, Vytautė Jankūnaitė, Artūras Braziūnas, Aleksandras Nazimovas ir Adomas Danusevičius.

Tradicija aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsiasi – šiemet padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu. Aukcione taip pat bus galima įsigyti ir legendinio filmų kūrėjo Jono Meko filmą „Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas“, ant kurio DVD disko yra jo autografas.  
 
Prie pokalbių iš širdies paramos iniciatyvos, kaip ir praeitais metais, prisijungė gerai žinomi ir puikiai pažįstami veidai. Bus galima įsigyti taip pat ir garsių fotografų Mariaus Jovaišos ir Dainiaus Ščiukos darbus, dizainerio Seržo Gandžiumiano kurtą kaklaraištį, prancūzišką porcelianą iš dizainerės Vidmantės Martikonytės kolekcijos.

S.Urbonavičiaus kūriniai
S.Urbonavičiaus kūriniai

Trūksta savanorių ir lėšų jiems apmokyti

„Jaunimo linija“ – nevyriausybinė organizacija, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei skyrių Skuode. Virš 300 savanorių visoje Lietuvoje prisideda prie visą parą teikiamos emocinės paramos telefonu, elektroniniais laiškais ir internetiniais pokalbiais, kad nė vienas neliktų vienas su savo skausmu.

Vien praėjusiais metais „Jaunimo linijos“ savanoriai atsiliepė į daugiau nei 48 tūkst. skambučių, įvyko 2 858 pokalbiai internetu ir buvo atsakyta į 1022 laiškus. Tačiau dėl savanorių trūkumo galima atsakyti tik į 70 proc. visų kreipimųsi.

Naujausi straipsniai