Šaltąjį sezoną norite pasitikti stilingai? Dėvėkite odinius drabužius

Odinių drabužių deriniai / Vida Press nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2019-10-21 14:20
Oda – tikra šio sezono karalienė. Nuo kelius siekiančių odinių aulinukų ir paltų iki suknelių, švarkų ar net palaidinių – viskas, kas pagaminta iš odos, šį sezoną vyraus tarp mados populiariausių tendencijų, o pačios drąsiausios dėvės ją nuo galvos iki kojų. Tad kaip prisijaukinti šią grubią tekstūrą ir stilingai pritaikyti savo garderobe?

Mėgstančioms paprastumą – odinės kelnės

Jei nemėgstate išsiskirti, dėvėkite odines kelnes, prie kurių tiks bet kokio stiliaus viršutiniai drabužiai. Siūlome šiek tiek paeksperimentuoti ir priderinti prie jų įvairių tekstūrų drabužius, sukuriant sluoksnius. Rinkitės šiek tiek laisvesnio modelio ir aukštesnio liemens odines kelnes, kurios atrodys ypač stilingai.

View this post on Instagram

layers >>

A post shared by SOFIA COELHO (@sofiamcoelho) on

Mėgstančioms išskirtinumą – odiniai marškiniai ir palaidinės

Šį sezoną iš odos pagamintą galima išvysti kone kiekvieną drabužį, o ypač madingi bus odiniai marškiniai ir pūstų pečių palaidinės, kurių taip dažnai neišvystame. Tad kuo įdomesnis ir išskirtinesnis viršutinis drabužis – tuo geriau! Dėvėkite juos prie odinių kelnių ar šortų.

View this post on Instagram

VAIORA in @the.peterdo ❤️ #mykindawoman #SS20

A post shared by Peter do (@doxpeter) on

Madistėms – odinis paltas ir švarkai

Vienas populiariausių šio sezono drabužių, pristatytas, ko gero, visų garsiausių mados namų kolekcijose, yra odinis paltas. Tiek paltas, tiek odinis sujuosiamas arba grubus vyriško kirpimo švarkas akimirksniu jūsų įvaizdį pavers išskirtiniu, tad jis taps pagrindiniu viso derinio akcentu.

View this post on Instagram

A modern cowboy for #PFW day I 🐎

A post shared by JULIA MATEIAN (@juliamateian) on

View this post on Instagram

Leather weather

A post shared by Josefin (@josefinekstroms) on

Klasikos mėgėjoms – odinė suknelė

Jei prijaučiate klasikai ir klasikiniams kirpimams, tačiau ieškote kažko naujesnio ir subtilesnio – odinė suknelė būtų geriausias pasirinkimas. Ji atrodys ypač stilingai, be to, prie jos tiks tiek klasikiniai aukštakulniai, tiek ilgi ilgaauliai ar grubesnio modelio aulinukai.

View this post on Instagram

In between seasons 🌞🍂

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

Pačioms drąsiausioms – oda nuo galvos iki kojų

Jei mėgstate eksperimentuoti mada ir mėgaujatės gatvėje į jus nukreiptu aplinkinių dėmesiu – drąsiai dėvėkite odinius drabužius nuo galvos iki kojų. Odiniai ilgaauliai batai, odinės kelnės, marškiniai ir paltas? Kodėl gi ne.

View this post on Instagram

Classic Leather @yoox #8byyoox #yoox #adv

A post shared by Linda Tol (@lindatol_) on

Žmonės.lt

Temos:

Stilius Mada Oda

Naujausi straipsniai