Šalikai ir skarelės – ką nešioti rudenį?

Ulyana Boyko / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 09:01
Skarelės ir šalikai – tai ne tik būdas apsaugoti gerklę nuo peršalimo, bet ir puikus stiliaus akcentas. Jei rausiate spintą ir svarstote, kas dabar madinga, nuraminsime: daug kas. Apžvelkime keletą populiariausių tendencijų, matytų gatvėse ir ant podiumų.

Moteriškas šalikėlis

Kai norisi atrodyti elegantiškai ir moteriškai, o šaltis dar nekanda, labai tinka šilkinė skarelė: tradicinė perlenkta keturkampė („Tommy Hilfiger“, „Gucci“) arba siaura ir labai ilga („Elie Saab“, „Mulberry“).

Skareles garsūs mados namai („MSGM“, „Stella Jean“, „Moschino“, „Marc Jacobs“, „Gucci“) siūlo nešioti ir apsirišus galvą, kaip močiutėms. Arba – kaip turbaną. Su „oversized“ paltu tai atrodo moderniai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ilgas sunkus šalikas

Toks, kaip vaikystėje, ilgas iki begalybės ir dar su kutais galuose. Vyniokit aplink kaklą vieną kartą ir palikit kabėti („Celine“), arba suriškite juo kaklą, o galus palikite nugaroje (kaip siūlo „Prada“).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šalikas-movas

Patogus, tinkamas įvairiems stiliams ir puikiai šildantis kaklą – jei pasirinksite tinkamo dydžio. Vienintelis minusas – dedantis gali kiek apgadinti šukuoseną.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jaukus šalikas

Toks, kuriuo norisi apsigobti pečius – nesvarbu, lauke, darbe ar namie būtumėte. Būtinai – didelis ir minkštas. Privalumas – megztas rankomis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kailinis šalikas

Tai ne kiek dėl šilumos, kiek dėl šarmingesnio įvaizdžio reikalingas aksesuaras, nors šilumos jis neabejotinai suteikia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai