Šalia sostinės rotušės nusidriekusiu raudonu kilimu žengė pasipuošusios Lietuvos įžymybės

Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio rudens ir žiemos kolekcijų pristatymas / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys balandžio 20-ąją Vilniaus rotušėje pristatė savo naujausias 2017-2018 metų „Prêt-à-Porter” rudens ir žiemos kolekcijas.

Pasigrožėti talentingų dizainerių darbais rinkosi jų bičiuliai, kolegos ir artimieji.

Pirmą kartą Lilija ir Egidijus madų šou surengė pačioje sostinės širdyje –klasicizmo architektūros persmelktoje rotušėje, kurios grožį tik dar labiau padėjo išryškinti floristo Manto Petruškevičiaus „Flower Couture by Mantas Petruskevicius“ dekoras, sukurtas specialiai šiam madų šou.

Giedrė Anužytė ir Reda Mickevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kolekcijos pristatymo stilistika rūpinosi ilgus metus su Lilija Larionova ir Egidijumi Rainiu dirbanti stilistė Karina Leontjeva.

Į kolekcijos pristatytmą svečiai būriavosi puikiai nusiteikę ir elegantiškai pasipuošę.

Živilė Vaškytė (kairėje) / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šioje kolekcijoje nebus nė vieno juodo ir pastelinio drabužio. Kitais metais žiema bus deganti, nes moterų garderobe vyraus visi įmanomi raudoni atspalviai", – dar prieš pristatymą pasakojo E. Rainys.

Jo kolegė L. Larionova teigė, jog jos drabužių modeliai visas moteris nustebins abstrakčiomis formomis, turtingais ornamentais.

Laura Vagonė ir Lukas Gricius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Drąsiai kurianti dizainerė nepabijojo gėlių motyvų, skirtingų faktūrų ir margaspalvių audinių derinimo. Asortimentas – kaip visada gausus, todėl kiekviena šio vakaro viešnia ras visko, ko tik gali prireikti jos drabužinei: paltų, suknelių, liemenių, sijonų. Nors ryškių spalvų daug, neapsieita ir be ramesnio atspalvio audinių.

Dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys balandžio 20-ąją iškilmingo vakaro metu pristatė savo kūrybą (196 nuotr.)
+190
Skaitykite daugiau