Saldžiabalsių vaikinų grupė „DoDi“ padės vesti į pergalę Tauragės krašto chorą

Grupė „DoDi“ / „Panelės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-23 15:31
Jau netrukus TV3 eteryje pasirodys populiarusis muzikinis projektas „Chorų karai“. Šiemet jame susikaus net šeši chorai iš skirtingų Lietuvos miestų.

Vienas ryškiausių – Tauragės krašto auksinis choras, kurio generolės Lietuvos merginų grupė „Magnit“.

Vaikinų grupės „DoDi“ dainininkai  Vytenis Partikas ir Lukas Dedūra jau yra pasiruošę padėti, kartu su Tauragės auksinio choro generolėmis Kristina Ivanova, Emilija Katauskaite ir Laurai Navikaite, šį chorą vesti tik į pergales.

Pasak grupės „DoDi“ nario Vytenio, „Chorų karai“ yra vienas iš didžiausių TV projektų, kuriame reikalingas itin geras pasiruošimas. „Pasitarę su kolega Luku nusprendėme, kad negalime atsispirti grupės „Magnit“  merginų žavesiui ir grožiui, todėl ir nusprendėme būti auksinio Tauragės choro choristais“, – pasakoja Vytenis.

Vaikinams TV projektas „Chorų karai“ nėra naujiena. Tiek Vytenis, tiek Lukas jau yra dalyvavę šiame muzikiniame projekte.

„Prieš kelerius metus „Chorų karuose“ dalyvavome su dabartine grupės „Magnit“ nare Emilija Katauskaite. Su Emilija jau kovojome už Tauragės kraštą. Tąkart choro generolas buvo garsus Lietuvos operos solistas Liudas Mikalauskas“, – sako Vytenis.

Kitas grupės „DoDi“ narys Lukas „Chorų karuose“ dainavo taip pat atstovaudamas Tauragės kraštui. Tuomet Tauragės choro generolė buvo Donalda Meiželytė.

Vaikinai sako, kad šiais metais TV projekte „Chorų karai“ jauni, gražus ir talentingi tauragiškiai tikrai gali daug pasiekti. „Įdėsime daug pastangų, daug dirbsime ir kuo geriau pasirodysime. Nenorime nuvilti Tauragės krašto žmonių“, – sako Vytenis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai