S. Vaitulionis, R. Rudokas, M. Rainys ir kiti vyrai atskleidė, kas jiems yra tikrasis moters grožis

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 10:25
Nors komplimentų daugelis moterų sulaukia gana dažnai, ne visoms lengva išties pasitikėti savimi ir kasdien jaustis gražiai. Tačiau paskendusios kasdieniuose rūpesčiuose, moterys dažnai užmiršta savo išorinį grožį puoselėti iš vidaus. Apie tikrąjį moterų grožį savo nuomonę turi ir žinomi Lietuvos vyrai, įsiamžinę vaizdo klipe, kuris buvo pristatytas trečiajame švedų ir lietuvių sukurtų produktų „FenoQ Tricollagen“ ambasadorių atrankos etape Klaipėdoje.

Produktų reklaminių veidų atranka vyksta jau ne vieną mėnesį. Antrojo kastingo etapo metu Vilniuje mintimis apie sveikatą ir grožį pasidalijo Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė.

Žinomos moterys tąkart tapo atrankos Vilniuje komisijos narėmis ir padėjo rinkti lietuvių veidus.

Trečiojoje ambasadorių atrankoje Klaipėdoje vėl galėjo dalyvauti visos norinčios moterys, kurios taip pat turėjo galimybę pirmąjį skystą trikolageną išbandyti pačios. Po atrankos pristatytas klipas, kuriame apie moterų grožį kalba žinomi šalies vyrai iš muzikos, meno, pramogų pasaulio.

Aktoriai Jonas Braškys, Šarūnas Banevičius, Ramūnas Rudokas, Darius Petkevičius, Aistis Mickevičius, Eimutis Kvoščiauskas, Ramūnas Šimukauskas, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, TV projektų prodiuseris ir režisierius Mindaugas Rainys, šokėjas Deividas Meškauskas, muzikos prodiuseris Martynas Tyla negailėjo gražių žodžių moterims ir linkėjo labiau mylėti save.

Daugeliui vyrų moteris gražiausia tuomet, kai ji pasitiki savimi. „Graži moteris yra ta, kuri yra graži pati sau, kuri myli pati save ir kuri draugauja pati su savimi. Nustokit save bausti ir kaltinti – jūs tuo ir gražios, kad esate kiekviena kitokia“, – klipe mintimis dalijasi Saugirdas Vaitulionis.

„Graži moteris man yra laiminga moteris, o kas į tą laimės momentą sueina, yra skirtingi dalykai. Kai matau laimingą moterį, matau gražią moterį. Linkiu visoms moterims neprarasti alkanumo – ne tiesiogine prasme, o kalbant apie pažinimo jausmą, norėti pažinti pasaulį“, – sako Mindaugas Rainys.

Humoro tiek ekrane, tiek gyvenime nestokojantis Ramūnas Rudokas negailėjo komplimentų neseniai jo žmona tapusiai Justinai. „Linkiu moterims būti tokioms gražioms kaip mano žmona“, – šypsosi aktorius.

„Vyrų ir moterų supratimas apie grožį skyrėsi visais laikais. Tačiau visada vyrams buvo patraukliausios švytinčios odos, žvilgančių plaukų, gražaus kūno savininkės – kitaip sakant, sveikos moterys. Šįkart subūrėme būrį skirtingoms sferoms atstovaujančių vyrų, kad susidarytumėme paveikslą, kas jiems yra graži moteris. Paradoksalu, tačiau jaunystės eliksyru vadinamas produktas, kurį visgi dažniausiai perka moterys, suvienijo vyrus“, – sako vienas produkto kūrėjų Mantas Jakimavičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai