S.Vaitulionis gimtadienio šventę surengė po pusmečio: į vakarėlį ant stogo sukvietė garsius bičiulius

Edgaras Eidėjus, Natalija Bunkė, Saugirdas Vaitulionis, Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-01 10:40
Šiltą trečiadienio vakarą komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis sukvietė draugus į gimtadienio šventę. Žinomas vyras vakarėlį surengė praėjus pusei metų po tikrosios gimimo dienos. „Kas sakė, kad gimtadienius reikia švęsti tą dieną, kai esi gimęs? Kada noriu, tada ir švenčiu“, – geros nuotaikos nestokojo šventės kaltininkas.

Gimtadienio vietai S.Vaitulionis pasirinko Vilniaus širdyje įsikūrusio viešbučio terasą ant stogo, iš kurios atsiveria nepakartojama sostinės panorama, rašoma pranešime spaudai.

Saugirdas pasakojo, kad per daug metų jo gimtadienis vasario pabaigoje yra tapęs tradicine žiemos uždarymo ir draugų susitikimo švente. Tačiau šiais metais šventės planus sujaukė karantinas.

Saugirdas Vaitulionis ir Skaiva Jasevičiūtė
Saugirdas Vaitulionis ir Skaiva Jasevičiūtė

„Pasakiau sau, kad jokie griežti apribojimai neatims iš manęs bičiulių susibėgimo. Padarysiu šventę tada, kai bus galima. Šiandien minime ne tik mano gimtadienį, bet ir karantino pabaigą“, – pasakojo S.Vaitulionis.

Į vakarėlį, surengtą „Hilton Garden Inn“ terasoje ant stogo, Saugirdas pakvietė savo artimus draugus. Kaip tikina, susirinko patys geriausi, linksmiausi ir ištikimiausi bičiuliai. Kai kurių iš jų šventės kaltininkas nematė metus laiko, nes tiek jis, tiek draugai sąžiningai laikėsi karantino reikalavimų.

Pasveikinti S.Vaitulionio atvyko Viktorija Siegel su Laurynu Suodaičiu, Jurga Klimaitė-Riebling, Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus, Rima Olberkytė-Stankus su vyru Žydrūnu, Skaiva Jasevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi Jančenkovu, Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, Simona Starkutė, Jogaila Morkūnas, Robertas Kalinkinas su žmona Agne, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Kristina Kaikarienė su vyru Vygintu ir kiti svečiai.

Saugirdas Vaitulionis, Kristina Kaikarienė ir Vygintas Kaikaris
Saugirdas Vaitulionis, Kristina Kaikarienė ir Vygintas Kaikaris

S.Vaitulionis ypač džiaugėsi puikiu oru, nuostabia aplinka ir atsiveriančia Vilniaus senamiesčio panorama. Komunikacijos specialistas įpratęs gimtadienius švęsti, kai už lango 20 laipsnių šalčio, todėl jam buvo labai smagu surengti šventę lauke.

„Man šis gimtadienis ypatingas. Pagaliau galime susitikti, apsikabinti ir pasidžiaugti vienas kitu. Kadangi mano aplinka sąžiningai laikėsi visų ribojimų, tai su kai kuriais draugais nesimatėme tikrai labai ilgai. Be to, pirmą kartą gyvenime pajutau, ką reiškia gimtadienį švęsti vasarą. Juokavau, kad reikės taip padaryti ir kitais metais – nukelti šventę pusmečiui. Ypatinga vieta, kvapą gniaužianti mano mylimiausio miesto panorama ir geriausi draugai. Ar gali būti geresnė gimtadienio šventė?“ – šypsojosi garsus vyras.

Viktorija Jakučinskaitė ir Saugirdas Vaitulionis
Viktorija Jakučinskaitė ir Saugirdas Vaitulionis

Šventės meniu rūpinosi restoranas „BeefRoom“ su profesionalų pripažintu virtuvės šefu iš kaimyninės Latvijos Aleksandru Košanskiu priešakyje.

Šventės svečiams buvo ypač smalsu paragauti pasaulyje pripažintuose restoranuose dirbusio šefo patiekalų. Restoranų versle Aleksandrs dirba jau trylika metų, vyriausiuoju virtuvės šefu – septynerius. Karjeros pradžioje praktikavosi itin geruose skirtingų šalių, tarp jų – ir „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintuose restoranuose Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Suomijoje.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai