S. Vaitulionis aplankė košmarą išgyvenusią Karoliną: „Išėjau su begale emocijų“

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-26 14:11
Kai Lietuvą sukrėtė žiauriai sumuštos ir išžaginti bandytos merginos istorija, į pagalbą jai stojo ir žinomi žmonės. Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis su verslininke Daina Bosas nukentėjusiai Karolinai surado advokatą bei grožio chirurgus, na, o visai neseniai Saugirdas asmeniškai aplankė gyjančią merginą Palangoje.

Kai Karolinos artimieji kreipėsi pagalbos, prašydami, kad žmonės padėtų, nes gydymo išlaidos bus didžiulės, iniciatyvos labai greitai ėmėsi žinomi žmonės. Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis ir verslininkė Daina Bosas pasistengė surasti teisininką, grožio specialistus, kurie ateityje merginai padėtų atgauti grožį.

Šiuo metu Karolina gydosi Palangoje, mergina ten ilsisi, jai suteikiama reikalinga pagalba. Saugirdas nusprendė asmeniškai ją aplankyti.

„Nėra mėlynių, nėra randų, dėl ko man iš tiesų gal net kiek palengvėjo. Tačiau Karolina labai sunkiai kalba. Faktas, kad merginai skauda. Kartus su Daina (verslininke Daina Bosas – aut.past.) nukentėjusiai merginai dovanojome mišinukų, jog Karolina galėtų gerti kokteilius, organizmas stiprėtų", – Žmonės.lt pasakojo Saugirdas.

Saugirdas Vaitulionis ir Daina Bosas/Irmanto Gelūno ir Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Saugirdas Vaitulionis ir Daina Bosas/Irmanto Gelūno ir Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žinomas vyras socialiniame tinkle paliko jautrią žinutę, kuria apsakė emocijas, užplūdusias jį po susitikimo su Karolina.

„Jau galiu apie tai rašyti, nes aprimo emocijos ir dingo tas baisus gerklėje strigęs gumulas. Į reabilitacijos centrą ėjau su didžiuliu nerimu, nes nežinojau, ką ten rasiu ir kokios emocijos tvyros ore. Ėjau su viltimi, kad išėjęs lengviau atsidusiu, nes suprasiu, kad viskas bus gerai. Ką pamačiau? Gražiausią ir mieliausią mergaitę, liūdniausiomis akimis šioje žemėje. Tokiomis liūdnomis, kad pats liūdesys nėra toks liūdnas. Sugebėjau pasakyti vos kelis padrąsinančius sakinius, nes žiūrėdamas į tas, pasimetusias ir neįtikėtino gilumo akis, norėjau smarkiai apkabinti ir verkti.

„Viskas bus gerai, juk žinai, kad bus“, – sakau jai, nes tikiu tuo iki kaulų smegenų.

„Mhm“, – dėl gyjančio sulaužyto žandikaulio tyliai atsako man Karolina, šiltai ir plačiai besišypsodama man savo gražiomis akimis. Žinau, kad viskas bus gerai, tik laukia didelis ir sunkus kelias: ne tik fizinės reabilitacijos, bet ir labai sunkaus emocinės ramybės atgavimo! O kur dar įtempta teisinė kova.

Išėjau su gumulu gerklėje ir begale emocijų: gailestis, viltis, palengvėjimas ir žiaurus pyktis sukosi lyg jausmų centrifuga. Nenusakomas jausmas. Palengvėjo, kad pamačiau, jog ji gyja. Gal ne taip sparčiai, kaip tikėtasi, bet gyja. Pamačiau, kad jai – geriau, bet tas vandenyno gylio liūdesys akyse“, –įrašu dalijosi žinomas vyras.

Primename, kad gegužės 26 dienos rytą Elžvilke gyvenančios Karolinos šeimą pasiekė sukrečianti žinia: per klasės vakarėlį, Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje, buvo pasikėsinta išžaginti Eržvilko gimnazijos dešimtokę Karoliną. Žiauriai sudaužyta mergina kurį laiką buvo gydoma Kauno klinikų reanimacijos skyriuje. Jai buvo smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma. Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti.

Naujausi straipsniai