S.Spielbergo dukra Sasha užaugo: mergina susižadėjo su žinomo restoranų savininko sūnumi

Stevenas Spielbergas su dukra Sasha Spielberg / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-07 15:22
Pasaulinio garso režisieriaus Steveno Spielbergo dukra Sasha Spielberg užaugo – mergina susižadėjo su žinomo restoranų savininko Keitho McNally sūnumi Harry. Romantiškomis S.Spielberg akimirkomis mergina pasidalijo internete.

Žinią apie sužadėtuves Sasha, kuri tarp gerbėjų rato dar kitaip žinoma kaip Buzzy Lee, instagrame paskelbė trečiadienį. „Mano dienoraštis ir vėl buvo teisus!

1. Rytas po;

2. Įrašas dienoraštyje iškart po pirmojo pasimatymo;

3. Akimirka po to, kai jis pasipiršo. (Harry nežinant, mano tėtis slapta filmavo. Klasika)“, – socialiniame tinkle sužadėtuvių akimirkomis pasidalijo mergina. Savo meilę Harry mergina ne vieną kartą demonstravo viešai. Keldavo žavias nuotraukas bei parašydavo dar gražesnes frazes apie jų santykius.

Savo meilę Harry mergina ne vieną kartą demonstravo viešai. Keldavo žavias nuotraukas bei parašydavo dar gražesnes frazes apie jų santykius.

Kovo mėnesį Sasha naujienų portalui „BlackBook“ pasakojo apie susitikimą su savo gyvenimo meile pandemijos metu.


„Per COVID išgyvenau dar vieną išsiskyrimą ir tada sutikau tikrą savo gyvenimo meilę, su kuria esu dabar. Tai buvo intymi akimirka ką nors pažinti COVID metu, ir tikiuosi, kad tai toks pat intymumas, kas man yra pažinti įrašą. Tuo metu nebesiblaškai, aplink tave daugiau nieko nėra, išskyrus tą žmogų“, – atvirai kalbėjo ji.

Be to, mergina žinoma ne tik dėl savo tėčio pavardės, bet ir indėlio į muzikinį pasaulį. Pasirodo, praeitais metais ji išleido alternatyvų albumą pavadinimu „Spoiled Love“, o jau šiais metais išvyks į turą.

Mergina kartą yra kalbėjusi ir apie tai, kodėl teko slėpti garsią pavardę ir kodėl susigalvojo sceninį vardą Buzzy Lee.

„Na, Spielberg tarsi užimtas. Aišku, nuolat stengiuosi slėptis nuo tos pavardės. Jaučiuosi taip, lyg nuolat to vengčiau. Ir dėl to labai droviuosi, nes net neketinau pasivadinti Spielberg, bet ir vėliau negalėjau to padaryti, nes Rusijoje yra „YouTube“ žvaigždė, turinti milijonus sekėjų, vardu Sasha Spilberg. Taigi, jei norėčiau, net negalėčiau vadintis savo tikruoju vardu“, – juokėsi mergina.

Naujausi straipsniai