S.Skambino mylimoji Živilė: „Kalbos, kad Sauliaus santuoka iširo dėl manęs, labai žeidžia“

Saulius Skambinas su mylimąja Živile ir dukrele Mila įsiamžino fotosesijoje / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-26 13:10
„Kalbos, kad Sauliaus santuoka iširo dėl manęs – labai žeidžia. Man tai yra jautri tema, kadangi žinau, jog tikrai ne dėl mano kaltės, ne dėl mano atsiradimo baigėsi jų santykiai. Tai baigėsi kur kas anksčiau...“, – atvirai sako buvusio šokėjo, dabar visuomenininko Sauliaus Skambino širdies draugė ir dukrytės mama Živilė Barzdaitytė.

Pasak moters, pamačiusi Saulių pirmą kartą, ji juo nesusižavėjo. „Nebuvo taip, kad pamačiau ir pagalvojau – noriu šito vyro, tai mano svajonių vyras, mano meilė. Reikėjo daug laiko praleisto kartu. Mus suvedė bendra kompanija. Į Saulių kaip į vyrą apskritai niekada nežiūrėjau, tiesą sakant, jis nebuvo mano tipo žmogus, juo labiau, turėjo šeimą. Nors dauguma mane tuo kaltina, tikrai nesiekiau sugriauti šeimos“, – atvirai laidai „Nuo... Iki...“ prisipažino Živilė.

Prieš metus po ilgą laiką sklandžiusių kalbų spaudą pasiekė žinia – šokėjas Saulius Skambinas ir dainininkė Karina Krysko po beveik dešimties metų santuokos skiriasi. O šią vasarą Saulius visus nustebino prabilęs, kad jo gyvenime – ne tik nauja, 13 metų jaunesnė širdies draugė, bet ir gimusi dukrytė. Šiuo interviu Saulius sako norintis sudėti likusius taškus, ir kartą bei visiems laikams paaiškinti, kas iš tiesų nutiko jo gyvenime. Gyvenimo būdo laidą „Nuo... Iki...“ žiūrėkite šį pirmadienio vakarą per LNK.

Primename, kad žurnalui „Žmonės“ Saulius Skambinas ir jo mylimoji Živilė jau yra pasakoję apie netikėtai aplakiusius jausmus bei bendrą jų gyvenimo džiaugsmą – dukrytę Milą.

„Kai pirmą kartą pradėjome su Karina kalbėti apie galimybes gyventi atskirai, Živilė man tebuvo bičiulė, kaip ir daugelis pažįstamų moterų. Bet kuo daugiau laiko praleisdavome kartu, tuo dažniau į ją atkreipdavau dėmesį. O paskui viskas vyko greitai – draugystė, prisipažinimas šeimai, skyrybos, nauja gyvybė. Labai norėjau būti visiems geras ir sąžiningas. Tikiuosi, tai pavyko, kiek įmanoma tokioje situacijoje“, – pasakojo Saulius Skambinas.

Naujausi straipsniai