S.Skambino mylimoji Živilė atšventė 30-metį: „Iki šiol mano gimtadieniai buvo kupini liūdesio“

Živilės Barzdaitytės 30-ojo gimtadienio akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-01 08:49
Helovino vakarą šokėjo Sauliaus Skambino ir jo mylimosios Živilės Barzdaitytės namuose šurmulio netrūko. Nors susirinkusiųjų kompanija buvo gerokai mažesnė nei laukta, jos klegesio ir emocijų užteko sukurti šventinei nuotaikai.

Tiesa, tikroji susibūrimo priežastis – ne kraupiausios metų nakties minėjimas, o Živilės gimtadienis. Jai spalio 30-ąją sukako 30 metų.

„Visą savaitę buvome labai užimti, todėl šventę nusprendėme rengti šeštadienį. Na, kadangi ji sutapo su Helovinu, temos vakarėliui galvoti nebereikėjo“, – sakė jubiliatė.

Savo Helovino įvaizdžius Saulius ir Živilė sugalvojo įamžinti fotosesijoje, kad liktų gražus prisiminimas ne tik apie jubiliejų, bet ir apie puikiai išpildytą vakaro temą.

Daugelį metų Živilė savo gimtadienio puotų pati neinicijuodavo. Ją staigmenomis palepindavo draugai, sesė ar pusseserė.

„Šįkart nutariau jiems atsidėkoti ir pakviesti į svečius. Džiaugiuosi, kad mane visi išgirdo ir pasistengė atitikti vakaro aprangos kodą“, – sakė Ž Barzdaitytė.

Sukaktuvininkė patikino – jai geriausia dovana yra mylimų žmonių buvimas kartu.

Živilės Barzdaitytės 30-ojo gimtadienio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Živilės Barzdaitytės 30-ojo gimtadienio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Vaikystėje mano gimtadieniai būdavo liūdni, pasitinkami su skaudančia širdimi. Kai buvau septynerių, avarijoje žuvo tėtis. Tai įvyko likus kelioms savaitėms iki mokslo metų pradžios. Mamai tapo sunku verstis, išlaikyti mus su keturiais metais jaunesne sese.

Žinau, kad tortą per mano gimtadienį ji nupirkdavo išleisdama paskutinius pinigėlius... Be to, esu gimus tik kelios dienos iki Vėlinių, kuomet prisimenami visi iškeliavę amžinojo poilsio... Buvo nelengva...“ – atviravo Ž.Barzdaitytė.

Vis dėlto šįkart šventėje netrūko džiugaus klegesio, geros nuotaikos, bičiulių dėmesio, spalvotų kostiumų ir vaikų šurmulio: šventėje dalyvavo ne tik Sauliaus sūnus Majus, bet ir jo su Živile dukrelė Mila, kurią itin domino visi blizgučiai ir tamsoje degamos žvakės.

Naujausi straipsniai