S.Prūsaitis studentę prilygino žvaigždei: „Tai – geriausia, ką esu matęs „X faktoriuje“

Trečioji „X faktoriaus“ laida / V. Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-19 11:18
Šį vakarą – jau trečioji muzikinio projekto „X faktorius“ laida. Jos metu scenoje pasirodys dar daugiau talentų, kurie ne tik negali gyventi be muzikos, bet ir siekia būti išgirsti. Tačiau svarbiausias dalyvių tikslas – pelnyti teisėjų ir žiūrovų simpatijas bei patekti į kitą etapą.

Vieną geriausių pasirodymų šį vakarą surengė Gabija Aleknavičiūtė. 21 metų mergina pasakoja, kad didžiąją dalį jos gyvenimo užima muzika – kartu su bičiuliais ji paromis sėdi studijoje, kur kuria savo muziką.

„Mano bėda yra ta, kad esu perfekcionistė ir maksimalistė, o tai kartais labai kiša koją. Visą laiką viskas turi būti tobulai – nė vienos natos pro šalį. Kartais sau sakau, kad reikia žiūrėti į viską paprasčiau. Tačiau esu tokia, kokia esu. Perfekcionizmas lipa per viršų“, – laidoje „X faktorius“ atvirauja Gabija.

Didžiausias muzikinio projekto dalyvės siekis anksčiau buvo išgirsti savo dainą grojant per radiją. Visai neseniai ši svajonė išsipildė, tad ją netrukus pakeitė kita – noras sužavėti „X faktoriaus“  teisėjus. „Labai jaudinuosi dėl pasirodymo. Baimė yra visada, tačiau renkiesi pats – arba labai bijai arba labai nori. Aš labai noriu, tad tą baimę bandau palikti už nugaros“, – jaudulio neslepia mergina.

Trečioji „X faktoriaus“ laida / V. Černiausko nuotr.
Trečioji „X faktoriaus“ laida / V. Černiausko nuotr.

Net ir visko matę teisėjai po Gabijos pasirodymo liko išmušti iš vėžių. Tokio gero pasirodymo, nepaisant to, kad šių metų „X faktoriaus“ dalyviai – itin stiprūs, projekto scenoje jie neregėjo jau seniai. „Tu – žvaigždė“, – sako S.Prūsaitis, neslėpdamas susižavėjimo.

Tačiau pagyros nesibaigė net ir Gabijai palikus sceną – teisėjai ir toliau diskutavo apie jos talentą bei neįtikėtiną žavesį. „Tai yra geriausia, ką aš matęs „X faktoriuje“. Švariausia, aiškiausia, iš karto konkreti linija, nesimaivo... Atrodo kaip Barbara Streisand – nesijaudina, scenoje viskas vyksta taip, kaip ir turėtų“, – prideda S.Prūsaitis.

Gabijos ir kitų dalyvių pasirodymai „X faktoriuje“ – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai