S.Prūsaitis savo stilių patiki tik A.Kuzmickaitei: „Jei nesutikčiau – būtų skyrybos“

Saulius Prūsaitis ir Agnė Kuzmickaitė su dukra Leonarda/ Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-26 07:30
Ketvirtadienio vakarą įvykęs dizainerės Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos pristatymas Vilniuje pritraukė būrį mados mylėtojų. Su raudonų rožių puokšte rankose palaikyti žmonos atvyko ir atlikėjas Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda.

Į žmonos Agnės Kuzmickaitės organizuotą ir žaliai nusispalvinusį mados renginį Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda atvyko puikiai nusiteikęs. Atlikėjas neslėpė stebėjęs, kiek daug darbo ir savo laiko žmona skyrė naujajai kolekcijai.

Visgi, S.Prūsaitis pasidžiaugė, kad tarp visų savo darbų Agnė visada randa laiko pasirūpinti ir savo vyro stiliumi.

„Mane mano žmona puošia visada. Jei nesutikčiau – būtų skyrybos, – juokėsi Saulius. – Ji yra savo srities profesionalė, todėl ją pasitikiu ir niekada jai šiuo klausimu neprieštarauju“, – gražių žodžių žmonai negailėjo žinomas vyras.

Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda / Luko Balandžio nuotr.
Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda / Luko Balandžio nuotr.

Atlikėjas atskleidė, kad dalį kolekcijos įkvėpė jųdviejų su A.Kuzmickaite dukra Leonarda.

„Mūsų šeimoje dukra yra stilingiausia“, – sakė jis, o šalia stovinti mažoji Leonarda su šypsena prasitarė, kad mamos nuomonės dėl aprangos pati klausia retai. Visgi, atvykusi palaikyti mamos, dukra pasipuošė jos kurtu margu megztiniu.

Tiesa, būtent Sauliaus ir Agnės dukros piešiamos spalvingos vaivorykštės tapo dizainerės prêt-à-porter kolekcijos inspiracija. 

Džiaugdamasis naujausiais žmonos kūriniais, S.Prūsaitis linkėjo pasisekimo jos mylimoje veikloje. „Labai tikiuosi, kad ši spalvinga kolekcija bus sėkminga ir žiūrovai liks patenkinti. Linkiu, kad jos gerbėjų ratas tik plėstųsi“, – atvykęs palaikyti talentingos dizainerės ir savo gyvenimo moters kalbėjo S.Prūsaitis.

Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos pristatymas / Luko Balandžio nuotr.
Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos pristatymas / Luko Balandžio nuotr.

Primename, kad lapkričio 25 d. Vilniuje Sapiegų parke įsikūrusioje naujoje „Tech Park“ erdvėje podiumu žengė naujausios Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos modeliai. Dizainerės kreditine kortele tapę drugeliai, nutūpę ant naujausių jos kūrinių, žavėjo į kolekcijos pristatymą atvykusius mados mylėtojus ir žinomus veidus.

Naujojoje Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijoje dominavo akį traukianti ir šį sezoną socialinių tinklų garsenybių spintose karaliaujanti žalia spalva bei moteriškas linijas pabrėžiantys siluetai.

Dizainerė kaip ir kasmet, priklausomai nuo sezono ir tendencijų, improvizavo su savo kūrybos skiriamuoju ženklu tapusiu drugeliu, taip suteikdama jam naujus įvaizdžius ir kontekstą.

Naujausi straipsniai