S. Prūsaitis ir A. Kuzmickaitė apie santykius: „Santuokoje pirmi 50 metų sudėtingi, o po to lengviau“

Agnės Kuzmickaitės madų šou dūzgių akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-04 12:12
Atlikėjas ir televizijos žvaigždė Saulius Prūsaitis bei jo žmona, viena garsiausių Lietuvos dizainerių Agnė Kuzmickaitė kartu skaičiuoja daugiau nei 7 metus ir augina dukrą Leonardą. Apie savo santykius viešai retai diskutuojanti pora TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ komandai sutiko papasakoti apie tai, kaip susipažino, paatviravo, kaip darbų sūkuryje puoselėti šeimą ir atskleidė sėkmingos savo sąjungos receptą.

Jau šiandien, sekmadienį, gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovai turės galimybę išgirsti vienos gražiausių pramogų pasaulio porų – A. Kuzmickaitės ir S. Prūsaičio interviu, kuriame jiedu bus kaip niekad atviri.

Laidoje atlikėjas ir dizainerė atskleis, kad jųdviejų pažintis prasidėjo ne atsitiktinai – Saulius norėjo iš garsios dizainerės nusipirkti sceninį švarką. „Pažįstami buvome ir iki to, bet kai Sauliui prireikė švarko, susipažinome artimiau. Man visuomet buvo įdomus meno pasaulis ir menininkai, roko žvaigždės – merginų svajonė. Aš – ne išimtis“, – šypsosis A. Kuzmickaitė.

S. Prūsaitis žiūrovams atskleis, kad jį labiausiai sužavėjo Agnės talentai. „Ji yra protingesnė už mane, ji yra talentingesnė ir darbštesnė. Turiu man patinkančią taisyklę, kad reikia būti su geresniais už save. Taip ir darau“, – kalbės dainininkas.

Veiklos poros gyvenime netrūksta – A. Kuzmickaitė intensyviai kuria ir mados mylėtojams pristato naujas kolekcijas, kuria kostiumus operoms ir spektakliams. Saulius ne tik koncertuoja, bet ir dirba teatre, yra populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas. Tačiau abu sutuoktiniai tvirtins, kad svarbiausia jiems – šeima.

„Vaikai labai greitai užauga, dėl to nereikia per daug strateguoti, tiesiog būti kartu su vaiku ir mėgautis laiku, kuris tuoj gali prabėgti. Saulius turi stiprų ryšį su Leonarda, jie puikiai leidžia laiką“, – pasakos garsi dizainerė.

Laidoje „Raudonas kilimas“ S. Prūsaitis ir A. Kuzmickaitė pasakos ne tik apie savo sėkmingas karjeras, sunkų darbą ir sėkmę, bet ir apie tarpusavio santykius. Žavi pora sutiks atskleisti sėkmingos santuokos paslaptį.

„Jei nesugebi sukurti santykių su vienu žmogumi, tai nereikia turėti iliuzijų, kad kažkas, kas tau nepatinka, nepasikartos su kitu žmogumi. Yra toks posakis, kad santuokoje pirmi penkiasdešimt metų yra sudėtingi, o po to jau lengviau“, – juoksis A. Kuzmickaitė.

„Man ne gėda pasakyti, kad santykiai turi apsimokėti – turi įvertinti, ką tu gali duoti ir ką gauni mainais“, – sakys S. Prūsaitis.

Kokia buvo smagios S. Prūsaičio ir A. Kuzmickaitės pirmosios pažinties istorija? Kaip itin sėkmingas karjeras puoselėjanti pora randa laiko šeimai? Kaip kursto savo šiltus tarpusavio santykius? Apie visa tai jau šiandien, sekmadienį, gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

„Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai