S.Nainė prisiminė, kai raudonavo prieš sesę: skolintu automobiliu pateko į avariją

Simona Nainė laidoje „Merginos prie vairo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-15 12:43
Dainininkė, verslininkė bei socialinių tinklų nuomonės formuotoja Simona Nainė prisipažįsta, kad aštuoniolikos metų laukė tik tam, kad pagaliau galėtų išsilaikyti egzaminą ir gauti vairuotojo pažymėjimą, kas, beje, pavyko iš pirmo karto.

„Iš tikrųjų, per vairavimo egzaminą padariau vieną klaidą, užgesau. Bet instruktoriui pasakiau, nieko, nieko, nesijaudinam, aš tuoj susitvarkysiu. Tai jis sakė, jog labai greitai išsisukau iš situacijos ir puikiai susitvarkiau. Tai nebuvo kritinė klaida, tad vairuotojo pažymėjimą gavau“, – su šypsena veide laidoje „Merginos prie vairo“  pasakoja S.Nainė.

Nors Simona sėkmingai vairuotojo pažymėjimą savo rankose laikė jau po pirmojo egzamino, tačiau savo nuosavą automobilį įsigijo ne iš karto.

Simona Nainė laidoje „Merginos prie vairo
Simona Nainė laidoje „Merginos prie vairo

Geranoriškai savo transporto priemonę Simonai paskolinusi jos sesuo nė neįtarė, kuo viskas baigsis. „Vežiau tetą į polikliniką, buvo paliję, papildoma šviesoforo sekcija jau buvo pradėjusi mirksėti, ir priekyje važiavusi moteris išsigando ir staigiai sustojo, o aš įvažiavau į jos automobilio galą. Tvarkyti ir pakeisti variklio dangtį neturėjau daug pinigų, tad Ford Fiestos variklio dangtį pakeičiau į raudoną, nors sesės automobilis buvo sidabrinis. Pinigų užteko tik viršutinei jo daliai nudažyti. Kai tekdavo jį atidaryti dėl užkaitusio variklio, dominavo ryškiai raudona spalva“, – prisimena Simona.

Per savo gyvenimą daug automobilių išbandžiusi S.Nainė teigia, kad iki šiol neturi savo svajonių. Tiesa, išskiria keletą detalių, į kurias labiausiai kreipia dėmesį.

„Automobilis – man darbo priemonė, kartais ją paverčiu visišku sąvartynu. Tačiau automobilyje turiu jaustis patogiai ir saugiai“, – atskleidžia S.Nainė.