S.Nainė – apie išgyventą santykių krizę: „Buvo ir pykčio, ir ašarų pakalnių“

Simona ir Jonas Nainiai / Tomas&Lukas nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-19 15:41
Aktoriai, keliautojai bei verslininkai kine ar socialiniuose tinkluose įkūnija įvairius personažus, rodo vieną savo gyvenimo pusę. Tad gerbėjai, matydami tokius jų amplua, neretai galvoja, kad jie tokie patys ir realybėje. Ar taip yra iš tikrųjų? Savo patirtimi apie aplinkinių lyginimą su jų kuriamais personažais ir keistas gyvenimo situacijas naujoje LNK laidoje pasakoja Simona Nainė, Orijus Gasanovas ir Mantas Vaitiekūnas.

Naujos laidos „Monikos užkulisiai“ svečias, kelionių guru, reporteris  Orijus Gasanovas – žmogus, kuris dievina savo darbą. Aplankęs daugiau nei 60 pasaulio šalių, jis tikrai puikiai žino, ką aplankyti privaloma, kur grįžti tikrai nereikėtų, ir kiek kainuoja prabangiausi viešbučiai. Tačiau visiems puikiai atpažįstamas žmogus susiduria su komentarais dėl išskirtinės išvaizdos. „Visur parašyta, kad esu lietuvis. Mano šaknys graikiškos ir lietuviškos, esu miksas. Būna, kad apie mane išeina koks nors straipsnis, jog lietuvis nukeliavo į kokią nors šalį, ir visi pradeda komentuoti: koks jis lietuvis? Ta prasme aš tikresnis lietuvis už bet kurį kitą. Aš gimiau Lietuvoje, lietuviškai kalbu. Kaip galiu nebūti lietuvis?“ – klausia Orijus Gasanovas.

Orijus Gasanovas Izraelyje / Asmeninio albumo nuotrauka
Orijus Gasanovas Izraelyje / Asmeninio albumo nuotrauka

Tuo tarpu savo asmeninio gyvenimo neviešinantis serialo „Rimti reikalai“ aktorius Mantas Vaitiekūnas atvirai prisipažįsta, kad nėra toks, kaip gali visiems pasirodyti. „Pradėkime nuo to, kad Aš nesu kategoriškas, bet ir sąmoningai nelendu į viešumą. Stengiuosi kuo mažiau afišuotis ten, kur man kažką galėtų prikabinti. Net jei ir kalbintų žurnalistai, nesidalinčiau asmeniniais dalykais“, – sako aktorius M. Vaitiekūnas.

Mantas Vaitiekūnas / Gedmanto Kropio/„Žmonės“ nuotr.
Mantas Vaitiekūnas / Gedmanto Kropio/„Žmonės“ nuotr.

Dar viena laidos „Monikos užkulisiai“ viešnia verslininkė, atlikėja Simona Nainė. Anot jos, gyvenime labai svarbus artimų žmonių palaikymas. „Jeigu ne mano vyras Jonas, aš greičiausiai net neturėčiau savo prekinio ženklo. Jis man sakė, eik, daryk, mes vis tiek kažką sugalvosime. Žmonės juk yra tokie, kad vienu metu pradedame abejoti savimi. Šalia savęs svarbu turėti žmogų, draugą, sesę ar bet ką kitą, kuris galėtų jums paspardyti užpakalį ir motyvuotų jus eiti į priekį“, – atskleidžia Simona Nainė.

Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Jonas ir Simona Nainiai / Asmeninio archyvo nuotr.

Tuo metu, kai Jonas ir Simona Nainiai buvo nusprendę santykiuose padaryti pertrauką, Simonai kilo idėja, kaip sustabdyti save nuo skambinimo Jonui. „Kai žmogus pasako, kad tavęs nemyli, gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Tuo metu buvo visko, ir pykčio ir ašarų pakalnių. Aš net savo kambariokės numerį telefone buvau užsivardinusi Jonu. Nes, kai būdavo koks nors vakarėlis, aš vis skambindavau jam, ir sugalvojau, kaip to išvengti“, – prisiminimais dalijasi Simona Nainė.

Nauja internetinė LNK laida „Monikos užkulisiai“ parodys, kas vyksta kitoje ekrano pusėje. Niekam nematytuose vaizdo įrašuose laidos vedėja Monika Maluškaitė atskleis, kaip vyksta pasiruošimas laidoms,  įvairiems projektams, kokios būna žinomų žmonių emocijos filmavimų metu. 

Naujausi straipsniai