S.Mykolaitytė 35-ąjį gimtadienį švenčia su mylimuoju ir jo dukra: „Piktas pamotes palikim pasakoms“

Solveiga Mykolaitytė ir Mantas Rimdieka / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Justė Juškevičiūtė
Publikuota: 2020-09-12 10:30
Rugsėjo 12-ąją modelis Solveiga Mykolaitytė mini 35-erių metų sukaktį. Jau kurį laiką kiek kitokia kasdienybe besimėgaujanti moteris gimtadienį pasitiks sužadėtinio Manto Rimdeikos ir jo dukros kompanijoje. „Bus nedidelė šeimos išvyka“, – portalui Žmones.lt atvirauja ji.

Kalbėdama apie gimtadienio šventę, S.Mykolaitytė neslepia šypsenos. „Man patinka mano gimtadieniai, nesu didelių vakarėlių mėgėja, bet man patinka ta priešgimtadieninė ir po šventės esanti būsena. Tai lyg kažkokia laiko kilpa – būni truputį nerami, irzli, sunerimus, o kai tik peršoki, vėl būni pilna jėgų pasitikti dar vienus nuostabius metus“, – tikina žinoma moteris.

Solveiga pasakoja, kad gimtadieninės tradicijos metams bėgant keitėsi. Tiesa, dažniausiai ši šventė modeliui sutapdavo su pačiu darbymečiu. „Visur prasideda mados sezonai, kiti darbai, todėl visuomet po vasaros skubėdavau ne švęsti, o į darbus. Dažniausiai būdavau kažkur išvykusi“, – prisimena ji.

Atrodo, dabar keičiasi ne tik gimtadienio tradicijos, bet ir moters kasdienybė. S.Mykolaitytės socialinių tinklų sekėjai jau pastebėjo, kad nuo žurnalų viršelių spindinčios moters gyvenimas pastaruoju metu atrodo kiek kitaip – čia ji vis dažniau dalijasi kartu su mylimojo dukrele praleistomis akimirkomis.

„Ir kasdienybė, ir visas mano gyvenimas pasikeitė visiškai. Atsirado žmonės, dėl kurių atėjo laikas savo gyvenimą vesti visiškai kita kryptimi ir dėl to labai džiaugiuosi“, – atvirauja Solveiga.

Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė

Itin artimą ryšį su Manto dukra užmezgusi Solveiga pasakoja kartais sulaukianti aplinkinių nuostabų. Pasak pašnekovės, moterys jai netgi siunčia laiškus, kuriuose dalijasi savo patirtimis.

„Būna, kad dalijasi istorijomis, jog joms visiškai nepavyksta sutarti ar netgi pamėgti savo vyrų vaikų. Ir tai yra normalu, moteris negali prisiversti mylėti kito žmogaus per prievartą, šiuo atveju, savo dabartinio vyro buvusios partnerės vaikų. Taip būna dėl daugybės psichologinių dalykų ir pavydo, juk kiekviena moteris nori būti vyro vienintele ir mylima. O čia yra vyro praeitis, vyro dalis, čia yra tikrasis jis, tai arba priimi vyrą su visa jo praeitimi, arba ne“, – įsitikinusi pašnekovė.

Šiandien laiku trise besimėgaunti S.Mykolaitytė neslepia, kad priprasti prie kur kas gausesnės šeimos nebuvo taip lengva ir jai.

„Man, neturinčiai vaikų, buvo sunku suprasti, ką reiškia vaikas ir kiek jam reikia nuolatinio dėmesio. Iš pradžių maniau, kad nesikišiu. Neturiu teisės, nes čia jo vaikas. Aš tiesiog būsiu gera mergaitei, į visą kitą – ne man kištis. Būdavau visiška Manhatano moteris, man buvo svarbiausia mano nepriklausomybė, laisvė ir darbas, tačiau Mantas su dukrele manyje „paspaudė“ visiškai kitus moteriškumo, kuriuos net nežinau, kad turėjau, mygtukus“, – atrastais gyvenimo džiaugsmais dalijasi žinoma gražuolė.

Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė

S.Mykolaitytė įsitikinusi – kuriant ateitį su mylimu vyru, norisi atrasti ryšį ir su jo vaiku.

„Kai su mylimu žmogumi jau planuoji savo ateitį, savo gyvenimą kartu, tai supranti, jog vien pažaisti ir paduoti sausainį vaikui neužtenka. Jis gyvena ir pas mus, tad mes visuomet esame kartu, kartu auginame, auklėjame, ugdome. Mes kartu važiuojame pas mano tėvus, kuriuos mergaitė vadina seneliais, tai tiesiog neįmanoma likti tik stebėtoju iš šalies. Supranti, jog tai visiškai ne kraujo ryšys, kas daro mus šeima, o meilė. Tos meilės tik dar daugiau, kai esame tryse“, – šeimos idile džiaugiasi Solveiga.

Pasitikusi 35-uosius metus S.Mykolaitytė juokiasi, kad dabar turi puikias galimybes iš naujo susidurti su vaikiškomis patirtimis ir džiaugsmais.

„Buvau pamiršusi, kokia stipri filmukų herojų manija. Kaip man buvo herojus „Liūtas karalius“, tai dabar Manto dukrai – ledo princesė iš „Ledo šalies“. O kur dar seniai užmiršti žaidimai, slėpynės, gaudynės, „atgyjantys“ ir padedantys „kalbėti“ namų žaislai, tos lėlių mados kolekcijos. O tas džiaugsmas dėl kiekvieno sutikto katino, arkliuko, paukščio ar gėlytės. Kiek naujų ir kiek senų, atrodo, seniai pamirštų potyrių vėl galima pajausti drauge“, – šypsosi ji.

Solveiga Mykolaitytė
Solveiga Mykolaitytė

Pasak S.Mykolaitytės, atėjo laikas satsikratyti pasakų sukurtos piktosios pamotės įvaizdžio. „Griaunam piktųjų pamočių standartus, tokias pamotes paliekant tik pasakoms“, – dar prieš kurį laiką su socialinių tinklų sekėjais šiltomis šeimos akimirkomis dalijosi ji.

Portalui Žmonės.lt moteris taip pat pasakoja, kad šiuolaikinės pamotės yra ir mylinčios, ir mylimos, o to pavyzdžių yra jos artimoje aplinkoje.

„Kaip ir Manto dukrelės broliukų pamotė, kuri berniukus augina. Mes palaikome glaudžius santykius, kad Idilės ir broliukų ryšys nenutrūktų, nes jų mamytė jau sūpuoja dviejų savaičių dukrelę, tad suprantama, kad pristinga laiko suvesti visus vaikučius į krūvą. Čia irgi gelbėja pamotės. Tos tikrosios šiuolaikinės pamotės, o ne tos piktosios iš pasakų“, – sako pašnekovė.

Gimtadienį mylimų žmonių kompanijoje mininti moteris šypteli, kad šiais metais sau nori palinkėti tik vieno dalyko.

„Kad mano gėlių vaza ant stalo niekuomet nebūtų tuščia“, – spindinčiomis akimis kalba S.Mykolaitytė.

Naujausi straipsniai