S. Martinavičius atsako į žmonos kaltinimus smurtu: vaizdo įrašas nufilmuotas, kai jis sužinojo apie meilužį

Sigitas ir Natalija Martinavičiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželį prasidėjusi verslininko Sigito Martinavičiaus ir jo žmonos, papuošalų kūrėjos Natalijos Martinavičienės skyrybų byla tampa vis viešesnė. Moteris teismo paprašė ne tik Sigitui skirti kardomąją priemonę, kad šis negalėtų prie jos artintis, bet ir kaltina buvusį vyrą smurtu. Natalija sako turinti įrodymų, kur jos vyras smurtauja. Pasak Sigito, visa tai yra šmeižtas.

Sigitai, jūsų buvusi žmona sako, kad smurtavote.

Buvau šokiruotas, kad tokia byla atsirado. Ji yra šmeižianti. Tačiau viską sudėliojus – pasidaro aišku, kodėl taip vyksta. Skyrybų procesas prasidėjo nelabai draugiškai ir advokatai žmonai patarė eiti štai tokiu keliu, iškeliant man baudžiamąją bylą. Dabar man yra skirta kardomoji priemonė ir namuose, kuriuos stačiau dar prieš mudviejų su Natalija santuoką, aš nebegyvenu jau tris mėnesius.

Sigitas Martinavičius su žmona Natalija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip manote, ar jūsų nauji santykiai turi kažką bendro su tuo, kaip dabar vystosi skyrybų procesas?

Tai visiškai nesusiję dalykai. Balandžio mėnesį, po Velykų, Natalija man pasakė, kad turi kitą žmogų ir nori skirtis. Mes draugiškai susitarėme, jog skiriamės, o aš savaitei išvažiuoju iš namų, kol mano buvusi žmona per tą laiką išsikraustys, nes turi kitą plotą. Tačiau man sugrįžus, Natalijos pozicija pasikeitė. Ir prasidėjo provokacijos.

Natalija sako, kad turi vaizdo įrodymų, kaip jūs keliate prieš ją ranką.

Vaizdo medžiaga, kurią turi Natalija, nufilmuota prieš keletą metų. Ten daug kalbų, daug emocijų. Viskas įrašyta, kai sužinojau, jog žmona turi meilužį. Todėl natūralu, kad buvo daug aiškinimosi. Tačiau jokio fizinio smurto tame vaizdo įraše neužfiksuota. Niekada nesmurtavau ir moterų nemušiau.

Tai vaizdo įraše – žodinis konfliktas?

Taip. Tądien į mūsų namus atvažiavo vyresnis Natalijos sūnus. Aš buvau sužinojęs apie meilužį. Sūnus stojo ginti mamos ir vaizdo įraše yra iš šono filmuojama, kaip aš su juo aiškinuosi. Natalija tuo metu laikė mobilųjį telefoną. Yra momentas, kai pasakau: „Baikit filmuoti“ ir stuksteliu į mobilujį. Natalija tikina, kad tada aš ją griebiau už rankos.

Dabar jūsų namuose, kur gyvena Natalija, su ja gyvena ir naujasis draugas?

Ne. Jis turi savo namą, kur Natalija dažnai leidžia laiką. Jie daug keliauja. Kiek žinau, visai neseniai atostogavo Turkijoje.

Natalija Martinavičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Esate numatęs, kokių veiksmų imsitės toliau?

Šiek tiek neramu, nes naujasis Natalijos draugas yra susijęs su teisėsauga, tačiau tikiuosi, kad vis tiek viską išspręsime teisingai. Ne kartą siūliau tartis draugiškai, siūliau kompensacijas, paramą vaikams. Rugpjūčio 29 dieną bus parengiamasis teismo posėdis. Žiūrėsime, kokiu keliu toliau eis Natalija.

Savo poziciją išsako ir dabartinė Sigito Martinavičiaus draugė Edita Rupeikaitė. Ji gina vyrą: „Nenorėčiau komentuoti mūsų asmeninio gyvenimo detalių, tačiau visi tie šešėliai, kurie šiuo metu yra metami – šmeižtas ir jokio pagrindo neturi.“

Skaitykite daugiau