S.Jackūnaitė Tokijuje surengė NBA „halftime“ šou – ranką spaudė pasaulinėms krepšinio žvaigždėms

Svajūnė Jackūnaitė, Taku Takahashi / „Fellaz“ archyvo, Svajūnės Jackūnaitės nuotr.
Svajūnė Jackūnaitė, Taku Takahashi / „Fellaz“ archyvo, Svajūnės Jackūnaitės nuotr.
Deimantė Vaitkutė
Šaltinis: Žmonės
2022-11-11 08:07
AA

Svajūnė Jackūnaitė 15-a metų vadovavusi „VilniusModels Management“ pradėjo naują veiklą. Moteris prisijungė prie pramogų platformos „Fellaz“, kurią vysto „Innocus Global“ kompanija, investuojanti į naujos kartos Web3 pramogų platformas. Būtent šis naujas profesinis saitas suteikė Svajūnei Jackūnaitei unikalią ir, galima sakyti, vienkartinę galimybę. Kartu su „Fellaz“ komanda ji tapo Tokijuje surengto „NBA Japan Games“ ilgosios pertraukos šou organizatore.

Svajūnė Jackūnaitė portalui 15min sutiko papasakoti apie išskirtinę karjeros galimybę ir įspūdžius viešnagės Japonijoje metu.

Svarbu žengti koja kojon su ateitimi

Nors Lietuvoje apie Web3 naujos kartos pramogų platformas nėra plačiai kalbama, užsienio ir ypač Azijos rinka – tam atvira. Tai patvirtino ir S.Jackūnaitė. Pasitelkdami šią platformą, menininkai turi kūrybines licencijas savo darbams, o gerbėjai gauna tiesioginę prieigą prie savo mėgstamų menininkų kūrinių. Taip pat norintys gali įsigyti NFT (angl. non-fungible token – aut. past.) bilietus į mėgstamų atlikėjų koncertus bei kitus pramoginius renginius.

Svajūnė Jackūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Manau, kad tokie inovatyvūs sprendimai – svarbi ateities dalis dirbant bet kokioje srityje“, – teigė pašnekovė.

Moteris prie projekto „Fellaz“ prisijungė tik šių metų pavasarį. Tačiau jau spėjo prisidėti prie tokių didelių renginių kaip „Ultra Music Festival“ Pietų Korėjoje, Seule, ir „NBA Japan Games 2022“ Saitamos miesto „Super Arenoje“.

Paklausta, kaip nusprendė ryžtis karjeros šuoliui iš mados ir grožio industrijos į skaitmeninį pramogų verslą, Svajūnė neslėpė – įtakos turėjo COVID-19 pandemija. Tuo metu, kai mados industrija sustojo, ją aplankė noras augti, būti priešakyje.

Svajūnė Jackūnaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Vis dėlto reikia eiti koja kojon su ateitimi ir naujovėmis. Tose pačiose naujos kartos pramogų platformose jau dabar galima pamatyti daug mados atstovų, kurie kuria savo NFT, dalyvauja Meta visatose. Aš taip pat noriu tobulėti – svarbu neatsilikti“, – ambicijomis pasidalijo S.Jackūnaitė.

Pašnekovės teigimu, būtent 2021 metai buvo palankiausi įsigilinti į šias naujoves.

„Turėjusi laiko tinkamai pasidomėti, aš tikrai žinojau, kad norėsiu dalyvauti inovatyviuose projektuose. Kaip tik vėliau sudalyvavau „Crypto Dubai Expo“, kur ir susipažinau su „Fellaz“ kompanijos atstovais. Po įvairių derybų, įvertinus mano turimų ryšių ir patirties krepšelį, jie pasiūlė man tapti savo atstove Europos šalims“, – pasakojo S.Jackūnaitė.

Svajūnė Jackūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Svajūnė atskleidė, kad sparčiai augantis projektas netolimoje ateityje turėtų pasiekti ne tik Europą, bet ir Lietuvą. Jau kuriami planai, kaip bus galima integruoti ir Lietuvos atlikėjus, dainininkus, nuomonės formuotojus.

„NBA Japan Games“ ilgosios pertraukos pasirodymas – apgaubtas precizika

Pagrindine Svajūnės kasdienybės dalimi per pastaruosius tris mėnesius tapo „NBA Japan Games“ ilgosios pertraukos pasirodymo organizavimas. Pasak jos, teko dirbti ilgai ir sunkiai, tačiau tai buvo viena išskirtiniausių patirčių.

„Pirmiausia, žinoma, buvo konkursas, kuriame mūsų kompaniją pakvietė dalyvauti pats renginio mecenatas – „Rakuten“. Su „Fellaz“ komanda ruošėme pasirodymo pristatymo detales ir tik dėl savo sunkaus darbo gavome galimybę surengti halftime show. Beprotiškai didžiuojuosi visais komandos nariais“, – pasidžiaugė S.Jackūnaitė.

Pašnekovė neslėpė, kad laimėjus konkursą pasirodymui rengti, prasidėjo dar rimtesnis pasiruošimas, trukęs apie tris mėnesius. Nenustebino, bet pasitempti vertė ir akistata su itin aukštais NBA atstovų reikalavimais.

Svajūnė Jackūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Mūsų halftime šou turėjo trukti septynias minutes – nei ilgiau, nei trumpiau. Negalėjo būti jokių klaidų, nes viskas labai ribojama. Tai – labai brangus ir kokybiškas laikas, skiriamas žaidėjams pailsėti ir renginio žiūrovams pamatyti kažkokią įspūdingą programą. Viskas buvo labai griežtai raštiškai tvirtinama, preciziškai žiūrima į laiką“, – pasakojo Svajūnė.

S.Jackūnaitė pabrėžė, kad nors NBA reikalavimai ir buvo aukšti, dirbant su vietine organizatorių komanda viskas tapo kur kas paprasčiau.

„Tikrai jaučiau taip dažnai akcentuojamą japonų punktualumą, tikslumą“, – patikino Svajūnė. Pasak moters, tokia darbo kultūra prisidėjo prie sklandaus proceso.

Pasirodymo ašis – Pietų Korėjoje ir Japonijoje pamilti atlikėjai

S.Jackūnaitės organizuotame renginyje žibėjo ir Azijos muzikos žvaigždės.

„Į ilgosios pertraukos pasirodymą, kurį arenoje žiūrėjo per 65 tūkst. žmonių, pakvietėme Azijoje labiausiai pamiltus atlikėjus – K-Pop dainininkę BoA, japonų didžėjų, hip hopo atlikėją, Taku Takahashi ir breiko šokėjų grupę „Fussion Mc“, – atlikėjų sąrašu pasidalijo S.Jackūnaitė.

Svajūnės, kuriai teko daugiausia bendrauti su ilgosios pertraukos pasirodymo atlikėjais, teigimu, kiekvienas iš šių atlikėjų – išskirtinis ir savaip unikalus.

„Asmeniškai pati, be vadybininkų įsikišimo, daugiausia bendravau su didžėjumi Taku Takahashi. Taku itin sklandžia anglų kalba daug pasakojo apie Europą ir sakė, kad labai norėtų apsilankyti Lietuvoje, tik kol kas, deja, dar neturėjo progos“, – pasakojo Svajūnė.

Taku Takahashi ir Svajūnė Jackūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovė pridūrė, kad labiausiai save slėpė K-Pop atlikėja BoA. Pastaroji prieš pasirodymą itin intensyviai kaupdavosi, o dėl repeticijų laikų ir kitų detalių daugiausia teko bendrauti ne su ja pačia, o anglakalbiais vadybininkais.

K-Pop atlikėja BoA / Svajūnės Jackūnaitės nuotr.

„Man be galo patiko ir breiko grupė „Fussion Mc“. Tai – šilti, nuostabūs žmonės, kurie, pasirodo, kartu šoka ir bendrauja jau 20 metų. Tai labai gerai matyti jų grupės sinchrone. Manau, kad ilgosios pertraukos pasirodymo metu jie savo vieningumu ir talentu 150 proc. pateisino visų žiūrovų lūkesčius“, – dalyvius gyrė Svajūnė.

Breiko šokėjų „Mc Fussion“ pasirodymas / Svajūnės Jackūnaitės nuotr.

Moters teigimu, būtent šiuos Azijoje vertinamus atlikėjus surasti ir prisikviesti nebuvo sunku. Pasak Svajūnės, daugelis jų po COVID-19 pandemijos yra išsiilgę pasirodymų, scenos ir gerbėjų.

Užkulisiuose – malonūs susitikimai su krepšinio pasaulio žvaigždėmis

Nors ilgosios pertraukos pasirodymas vyko paskutinę renginio dieną, S.Jackūnaitė teigė nepraleidusi nė vienos renginio akimirkos.

„Turėjome geriausias vietas rungtynių stebėjimui ir bendravimui su atstovais. Sėdėjome šalia Golden State „Warriors“ komandos“, – sakė ji.

„NBA Japan Games“ akimirka / Svajūnės Jackūnaitės nuotr.

Sėdint arti rungtynių epicentro, Svajūnė pamatė visas garsiausias NBA žvaigždes, įskaitant ryškiausius – Stepheną Curry bei Kristapą Porzingį. Su jais S.Jackūnaitė susidūrė ir užkulisiuose.

„Iš to, kiek teko susidurti, drąsiai galiu sakyti, kad NBA krepšininkai išties šilti, susikaupę ir profesionalūs“, – pabrėžė pašnekovė.

Kaip pasakojo Svajūnė, užkulisiuose nemažai dėmesio sulaukė ir ilgosios pertraukos pasirodymo dalyviai.

„Buvome itin šiltai sutikti. Ypač mūsų breiko grupės šokėjas, kuris repetuodamas buvo pastebėtas vieno iš „Warriors“ žaidėjų – Clay'aus Thompsono. Šia akimirka pasidalijo NBA atstovai oficialioje paskyroje“, – ypatingą akimirką prisiminė S.Jackūnaitė.

Nors šių dienų krepšinio pasaulio žvaigždės – didelis reginys, kuris pasitaiko tikrai ne kasdien, Svajūnė atskleidė, kad ir pati nuo mažens, kaip dera tikrai lietuvei, domisi krepšiniu. Pasirodo, jos mama studijų laikais žaidė krepšinį, o pati Svajūnė dažnai stebėdavo įvairias NBA laidas, todėl daugelis šių krepšinio legendų jai – labai gerai žinomos. Viena jų pasirodė ir „NBA Japan Games“ metu.

„Man labai įstrigo tai, kad į šį renginį buvo pakviestos ir NBA legendos. Viena jų – Dikembe Mutombo. Jį pamačiau praeinant pro mus jau stebint rungtynes. Džiaugiuosi, kad pavyko jam paspausti ranką. Susidariau labai teigiamą įspūdį, nes jis buvo labai malonus“, – džiugia akimirka pasidalijo pašnekovė.

Lietuviška ir japoniška krepšinio kultūra

Tiesa, tris dienas iš eilės rungtynes stebėjusi Svajūnė, paklausta, kaip vertina lietuvišką ir japonišką krepšinio kultūrą, neslėpė – tokių emocijų kaip per „Lietuvos Ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynes čia tikrai nepamatysi.

„Žmonės „bangų“ nekelia ir rungtynes stebi pagarbiai, subtiliai. Panašiai elgiasi ir sutikę savo „dievukus“. Kai paprastai gerbėjai lipa per tvoras ir skanduoja savo herojų vardus, čia vos vienas kitas drįsta surikti „Curry, look at me, I love you“, – atskleidė Svajūnė.

Moters teigimu, nors japonai aistringumu nepasižymi, jiems krepšinio rungtynės taip pat labai įdomios ir svarbios.

„Galiu drąsiai teigti, kad šis renginys išties sudomino žmones. Trijų aukštų Saitamos „Super Arena“ buvo pilnut pilnutėlė. Taip pat mačiau, kiek Curry sulaukė gerbėjų, kurie kantriai ir pagarbiai laukė prie užkulisių. Aš manau, kad NBA Japonijoje tikrai populiarus reginys, todėl esminiai skirtumai tarp lietuvių ir japonų slypi tik aistringume“, – sakė S.Jackūnaitė.

„NBA Japan Games“ rungtynių akimirka / Svajūnės Jackūnaitės nuotr.

Iš pasirodymo – į griausmingą vakarėlį

Pašnekovė pridūrė, kad sulig „NBA Japan Games“ ilgosios pertraukos pasirodymu viskas tikrai nesibaigė.

„Labai džiaugiuosi ne tik pasiektu pasirodymo rezultatu, bet ir surengtu anšlaginiu afterparty. Jame dalyvavo net 700 svečių. Tarp jų buvo ir rungtynėse buvusių NBA krepšininkų“, – vakarėlio įspūdžiais dalijosi Svajūnė.

Svajūnė Jackūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak moters, dūzgės buvo tiesiog nepakartojamos, nes teko išvysti ir breiko grupių dvikovą, paklausyti ilgosios pertraukos metu grojusio Taku Takahashi bei amerikiečių atlikėjo Pink Sweats.

„Vakarėlis tęsėsi iki paryčių“, – šyptelėjo S.Jackūnaitė.

Pink Sweats / Svajūnės Jackūnaitės nuotr.

Likusios dienos Japonijoje – poilsiui ir susitikimams

Svajūnė teigė, kad Japonijoje, Tokijuje ji lankosi ne pirmą kartą. Pirmasis vizitas čia įvyko dar praėjusiais metais, kai rugpjūčio 10 d. moteris šventė savo 40-metį.

Šįkart į Japoniją Svajūnė grįžo darbo reikalais, tad po ilgo pasiruošimo nusprendė čia pasilikti dar keletui dienų.

Svajūnė Jackūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Kadangi dirbdama modelių agentūroje glaudžiai bendradarbiaudavau su šios šalies atstovais, esu suplanavusi kelis susitikimus su įvairiais bičiuliais, partneriais ir kolegomis. Visgi planuoju ir pailsėti, nes tiek ilga kelionė, tiek pasirodymo organizavimas atėmė tikrai nemažai jėgų. Atvykusi čia žinojau, kad tikrai norėsiu aplankyti Tokijo užmiestį“, – sakė moteris.

Kaip tik šio pokalbio metu S.Jackūnaitė viešėjo Tokijo kalnuose įsikūrusiame tradicinio japoniško stiliaus viešbutyje.

„Tai – nuostabi vieta. Gyvename ypatingoje miškų apsuptyje. Čia gali apsistoti labai ribotas kiekis žmonių, taip pat galima pasimėgauti terminio vandens voniomis, pasimėgauti tradicine japonų virtuve, kuri man be galo patinka. Man ši vieta – tikra pasaka“, – atostogų malonumais Japonijoje pasidalijo Svajūnė.

S.Jackūnaitė taip pat pasidžiaugė, kad anądien jai teko apsilankyti ir Seule, esančiame Pietų Korėjoje.

„Čia tikrai dar grįšiu“, – baigdama pokalbį patikino pašnekovė.

Svajūnės Jackūnaitės rengtas „NBA Japan Games“ ilgosios pertraukos pasirodymas ir vakarėlio akimirkos (35 nuotr.)
+29