„Ryža“ išvadinta Indrė Stonkuvienė nustebino Mantą Stonkų: „Noriu, kad visada taip atrodytum“

Indrė Stonkuvienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-21 14:30
Pirmadienio popietę vykusiame muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ filmavime Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas užkūrė tikrą pirtį. Jiedu atliko nuotaikingą dainą „Keista spalva“. O I.Stonkuvienės plaukų spalva išties buvo neįprasta – pasikeitusią projekto dalyvę buvo sunku atpažinti.

Iš pirmo žvilgsnio galėjo atrodyti, kad I.Stonkuvienė pakeitė plaukų spalvą ir iš žavios blondinės tapo viliojančia rusvų plaukų atstove, tačiau tai buvo tik pasirodymo įvaizdis – Indrė pasipuošė peruku.

„Labai norėčiau, kad taip persidažytum ir visada taip atrodytum“, – TV eteryje juokavo I.Stonkuvienės vyras, „Žvaigždžių duetų“ vedėjas Mantas Stonkus.

„Ar pažintum mane, žmoną? Eitum gatve ir praeitum“, – šmaikštaudama atsakė jam I.Stonkuvienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jųdviejų pasirodymas nustebino ne tik žiūrovus salėje, bet ir komisijos narius. Tiesa, jie vis šmaikštaudami lepteldavo, kad Indrė yra „ryža“.

„Indrė yra iš tų nerealiausių Lietuvos panų, kurios visada yra su gera nuotaika ir geru polėkiu. Žiūri į ją ir galvoji, kad visos tokios normalios bobos turėtų būt“, – sakė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Merūnas Vitulskis juokėsi, kad visą gyvenimą kenčia nuo žmonių, turinčių „ryžą“ plaukų spalvą. „Laikas išpažinčiai: prisimenu darželį ir bjaurų Sašką, kuris man snarglius dėjo į bulvių koše, prisimenu mokyklą, kai Ženia mano marškinius ištepdavo, kitas man pastoviai kojas kišo. Kaip aš nemėgau „ryžų“ bernų…

Jaučiu didelį skaudulį, bet ateina laikas, kai su jais susipažįsti, ir jie yra irgi žmonės“, – ironizavo M.Vitulskis ir puikiai įvertino I.Stonkuvienės ir D.Čižausko pasirodymą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai