Rytis Cicinas sūnų Adą pirmąkart išlydėjo į mokyklą: „Visada jam ištiesime ranką“

Rytis Cicinas ir Neringa Kavaliauskaite su sūnumi Adu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-01 17:32
Rugsėjo 1-osios šventė – ypač svarbi ir atlikėjo Ryčio Cicino šeimai. Šiemet jo ir Neringos Kavaliauskaitės 7-erių metų sūnus Adas Kauno Milikonių pagrindinėje mokykloje pradėjo lankyti pirmą klasę.

Nors Adas į pirmą jo gyvenime pamoką ėjo su šypsena veide, tėvams buvo jaudulio. Žmonės.lt R.Cicinas pasakojo, kad su šia diena prasideda naujas gyvenimo etapas ne tik Adui, bet ir tėvams.

„Noriu jam palinkėti tik sėkmės. Visada jam ištiesime ranką ir padėsime. Jam mokykla – šventė. Džiaugiuosi, kad į pirmą klasę žengė nusiteikęs geranoriškai. O jaudulio buvo: tokia akimirka juk tik kartą gyvenime“, – pasakojo R.Cicinas. Bet dėl pačių mokslų jis nesijaudina: „Adas tikrai bus moksliukas, iš karto matosi, kad jam tai patinka. Kai reikės, mokytoja paspaus, bet ir pats labai imlus vaikas.“

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rytis Cicinas: „Sūnus mus sujungė stipriau nei bet kokios vestuvės“

Pirmiesiems Ado mokslo metams Rytis ir Neringa pradėjo ruoštis jau rugpjūčio pradžioje, nes nenorėjo visko palikti paskutinei minutei. Išaušus rugsėjo 1-osios rytui, teliko Adą palydėti į mokyklą.

„Labai graži ir šauni mokytoja, kuri mus pasitiko ir prižiūrės mūsų atžalas visus ketverius metus. Labai graži ir pati šventė: Adas gavo daug dovanų iš mokytojos“, – pasakojo jis.

Po oficialiosios mokslo metų pradžios šventės dalies Kauno Milikonių pagrindinėje mokykloje, visa šeima ją pratęsė restorane.

„Užsakėme restoraną, visi su krikšto tėveliais ir močiutėmis atšventėme vieną gražiausių švenčių“, – sakė R.Cicinas.

Švęsdamas sūnaus rugsėjo 1-osios šventę, R.Cicinas prisiminė ir dienas, kai pats jas leisdavo mokyklos suole.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Kol Adas ruošėsi į mokyklą, ryte atsitiktinai išgirdau dainą „Mano senai mokyklai“, kurią dainuoja Vladas Bagdonas. Prisiminiau savo pirmąją mokytoją, tad socialiniame tinkle pasveikinau ją su šia švente. Manau, kad perskaitys mano sveikinimą ir prisimins mūsų laidą bei mane“, – apie užplūdusius sentimentus kalbėjo R.Cicinas.

Atlikėjas pripažino, kad nelabai mėgo mokytis, todėl ir Rugsėjo 1-osios šventės niekuomet nelaukdavo.

„Aš buvau vidutiniokas. Nebuvau nei labai prastas mokinys, nei penketukininkas pagal tą sistemą. Reikėjo, todėl mokiausi, bet entuziazmu nepasižymėjau ir nelabai laukdavau tos Rugsėjo 1-osios“, – juokėsi R.Cicinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Baumilų dukra Smiltė Rugsėjo 1-ajai pati išsirinko suknelę ir užtikrino – ji pasiruošusi

TAIP PAT SKAITYKITE: Į paruošiamąją grupę sūnų Emilį išleidęs Deivis: „Norim, kad jis dar pasidžiaugtų vaikyste“

TAIP PAT SKAITYKITE: Kšištofo ir Tatjanos Lavrinovičių sūnus Dominykas išsiruošė į pirmą klasę: mokysis anglų kalba

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai