Ryškus „Chanel“ ruduo: raudona spalva net vokams

Kristen Stewart „Le Rouge Collection No. 1“ reklaminėje kampanijoje / „Chanel“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Raudona spalva akių vokams? Kodėl ne, juk ji taip gerai atrodo, pagalvojo „Chanel“ ir sukūrė ryškią makiažo kolekciją „Le Rouge Collection No. 1“ specialiai šiam rudeniui. Dekoratyvinės kosmetikos priemones reklamuoja aktorė Kristen Stewart.

Ši kolekcija sukurta naujos tarptautinės makiažo ir spalvų kūrybos dizainerės Lucios Picos. Šiems klasikiniams prancūziškiems mados namams netikėtas rudens makiažo koloritas suteikia modernumo. Nors kadaise „Chanel“ mados namų įkūrėja Coco Chanel pati iš pamatų griovė standartus, kurie vėliau tapo klasika.

Kaip teigia „Chanel“ mados namai, raudona spalva suteikia moteriai jėgos, todėl viskas šį rudenį sukasi aplink raudoną. O pati kolekcijos kūrėja paaiškina norėjusi ištyrinėti šią spalvą ir atrasti, kas slepiasi už jos, kaip ji skatina jaustis ir mąstyti.

Nors „Le Rouge Collection No. 1“ siūlo ir kitokių spalvų, labiausiai į akis krenta raudona. Ypač – keturių spalvų raudoni ir rožinio atspalvio turintys šešėliai. Tiesa, tokiais pasidažyti, atitaikyti sau tinkamą atspalvį ir ryškumą – tikras menas. Antraip atrodysite it apsiverkusios.

Taip pat labai gražūs rudų matinių atspalvių akių šešėliai. Jie tiks absoliučiai visoms, gražiai paryškins akis, o intensyviau padažius – jas įrėmins. Prie rudų atspalvių įdėtas ir švelniai raudonas.

Į dekoratyvinės kosmetikos liniją įeina viskas: keturių spalvų akių šešėlių paletė, vienos spalvos akių šešėliai, nagų lakai, lūpdažiai, skaistalai, lūpų ir akių pieštukai, blakstienų tušas, pudra.

„Chanel“ sukūrė keturis vaizdo klipus, kuriuose su nauja dekoratyvinės kosmetikos linija kuriami skirtingi įvaizdžiai – pažadinti jūsų fantazijai ir išmokyti, kaip pažaboti ryškias spalvas. Pasižiūrėjus, atrodo taip paprasta gražiai pasidažyti!

Skaitykite daugiau