Ryšku ir netikėta: stilistė plaukus margina atkartodama dailės šedevrus

Plaukų stilistė perkelia meno kūrinių spalvas į plaukus / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-02 17:20
Jei esi kūrybingas, drąsus ir į pagalbą „pasikinkai“ socialinius tinklus, nesvarbu, kuo užsiimi, apie tavo darbus gali kalbėti visas pasaulis. Plaukų stilistė Ursula Goff iš Kanzaso (JAV) – puikus to įrodymas. Naujausias šios grožio profesionalės projektas – garsiausių dailės šedevrų spalvas atkartojančios šukuosenos.

Plaukus ryškiausiomis vaivorykštės spalvomis ši mergina dažo jau ne pirmus metus ir tarptautinę auditoriją sudomino ne pirmąsyk. Violetinė, rožinė, sodriai mėlyna, oranžinė ar „aštriai“ geltona – ši stilistė įsitikinusi, kad plaukų nebūtina dažyti tik natūraliomis spalvomis, nes šukuosena gali tapti pagrindiniu (ir ryškiausiu) įvaizdžio akcentu.

Naujausias plaukų stilistės įkvėpimo šaltinis – daugeliui puikiai pažįstami dailės darbai, jau seniai tapę klasika. U.Goff žvelgia į šiuos dailės darbus, analizuoja juose naudojamas spalvas ir šią spalvinę gamą perkelia į plaukus. Taip šukuosena ima atkartoti Gustavo Klimto „Bučinio“, Van Gogho „Žvagždėtos nakties“, Edvardo Muncho „Klyksmo“ ar Andy Warholo Marilyn Monroe portreto spalvas.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

Netikėtais spalviniais eksperimentais kūrybinga stilistė dalinasi savo interneto svetainėje, „Facebook“ paskyroje ir, žinoma, „Instagram“ tinkle. Pastarajame šiuo metu ji turi jau beveik 60 tūkst. sekėjų. Įdomu, kad publikuodama savo šukuosenų nuotraukas stilistė vykdo ir savotišką švietėjišką misiją, nes kiekvienąsyk trumpai aprašo darbą, kuris tapo įkvėpimo šaltiniu.

Pasigėrėkite meniškomis šukuosenomis patys: 

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai