Ryšku ir drąsu – vaivorykštinės blakstienos. Kaip tokiomis pasipuošti?

Vaivorykštinės blakstienos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-11 15:20
Ryškia spalva dažyti plaukai nieko nebestebina. Bent jau pramogų pasaulyje. Vaivorykštės spalvomis nudažyti plaukai – jau irgi. Tačiau atsiranda dar viena įdomi tendencija – tai keliomis ryškiomis spalvomis nudažytos blakstienos. Susikurti tokį įvaizdį galite ir jūs.

Nors iš pažiūros gal tai ir neatrodo lengva, yra keli būdai, kaip susikurti vaivorykštines blakstienas. Žinoma, šis įvaizdis labiau tiktų kokiai nors specialiai progai – vakarėliui, gimtadieniui, madų pristatymui ar keliaujant į naktinį klubą.

Variantai, kaip tai padaryti, yra keli:

Pirmasis variantas – galima paieškoti spalvoto blakstienų tušo. Žalio ar mėlyno didesnėse kosmetikos parduotuvėse rasti nesunku, o internete galima įsigyti ir rožinio, violetinio ar pan. Tai nemaža investicija, todėl nelabai apsimoka pirkti kelių skirtingų blakstienų tušų, jei tokį įvaizdį planuojate susikurti tik kartą ar du. Juolab kad kartą atidarius tūbelę, blakstienų tušą galima naudoti tik pusmetį.

Antras variantas – įsigyti priklijuojamas blakstienas, jau nudažytas vaivorykštės spalvomis. Tai bene paprasčiausias ir gal net pigiausias variantas. Geriau būtų, kad nesirinktumėte itin ilgų blakstienų, nes įvaizdis bus labai ekstravagantiškas ir tiks nebent egzotiškai / ekscentriškai madų fotosesijai ar podiumui.

Rainbow lashes~ #makeup #selfie #rainbow #gay #homo #eyelashes #rainbowlashes #colour

A photo posted by pixie vancata (@graygay_eri) on

Trečias būdas – nudažyti blakstienas. Pirmiausia padažykite blakstienų tušu akis, kad blakstienos būtų storos ir ilgos. Tuomet susiraskite nereikalingo tušo tūbelę, nuplaukite ant lazdelės likusį tušą, nusausinkite ir panardinkite jį į pageidaujamos spalvos pigmentą (tarkime, guašą) arba akių šešėlius ir atsargiai padažykite dalį blakstienų. Taip darykite tol, kol susikursite vaivorykštinių blakstienų efektą. Tiesa, teks atidžiai žiūrėti, kad dažų nepatektų ant vokų (arba tuomet ir akių vokus nudažykite spalvotai).

Taip pat stenkitės nudažyti blakstienas kokybiškiau nei pateiktoje nuotraukoje – čia aiškiai matyti dažų perteklius.

Nesakome, kad du paskutiniai variantai yra labai sveiki jūsų akims bei blakstienoms, nes taip nėra. Tokį įvaizdį derėtų susikurti išskirtinėmis progomis. Ir būtų gerai, kad prie tokių blakstienų nesirinktumėte dar spalvingesnių drabužių, antraip galite atrodyti kaip papūga.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai