Ryškios įvaizdžio detalės atsisakęs L. Adomaitis: „Padariau tai dėl bučinių su Saule“

Linas Adomaitis su dukra Saule/Asmeninio archyvo ir Irmos Adomaitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-15 14:11
Tikriausiai daugumai savo gerbėjų muzikantas Linas Adomaitis asocijuojasi ne tik su puikiu balsu, bet ir išskirtiniu stiliumi. Ne kartą vienu stilingiausių Lietuvos vyrų tituluotas menininkas neseniai atsisakė savo skiriamuoju ženklu tapusios išvaizdos detalės – Linas nusiskuto daugiau nei dvejus metus jį puošusius ūsus ir barzdą.

„Prisipažinsiu, žingsnis buvo nelengvas, bet užtat kaip dabar lengvai jaučiuosi“, – šypsojosi atlikėjas. Jo ūsus dauguma laikė legendiniais. Kaip teigia muzikantas, su jais jis atsisveikino dėl bučinių su greit metukų sulauksiančia dukrele Saule.

Linas Adomaitis su dukra Saule/ Irmos Adomaitienės nuotr.
Linas Adomaitis su dukra Saule/ Irmos Adomaitienės nuotr.

Būtent L. Adomaičio dukra Saulė pirmoji ir įvertino tėčio išvaizdos pokyčius. Linas sako, jog „naująjį jo veidą“ mergaitė sutiko su džiugesiu.

„Dukrytė reagavo su šypsena. Girdi, balsas tas pats, o veidas naujas. Įdomu mums su žmona buvo stebėti jos reakcijas. Bet iš karto pasiprašė į mano glėbį ir tyrinėjo savo pirštukais veidą, lūpas. Kai paprašiau duoti bučkį – iškart gavau. Čia didžiausia tėčio palaima“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Linas.

Primename, jog džiugią naujieną apie dukros atėjimą į šį pasaulį pora sužinojo prieš daugiau nei metus, likus dviems dienoms iki ilgai planuotos kelionės į Čilę. Nors buvo kilę abejonių, ar saugu besilaukiančiai moteriai leistis į tolimą kelią, gydytojai tam neprieštaravo ir tada laimingi būsimi tėvai išskrido už tūkstančių kilometrų.

Dėl to vėliau labai džiaugėsi – dėl gero oro, puikaus maisto ir nuostabių emocijų nėštumas tapo dar džiugesnis. Adomaičių šeima savo vaikelio labai laukė, iš anksto žinojo – gims dukrelė.

Sulaukę dukros abu tarsi dar labiau pamilo vienas kitą ir gyvenimą. 

Naujausi straipsniai