Ryškiausios Holivudo žvaigždės rinkosi į Philipo Seymouro Hoffmano šermenis atsisveikinti su kolega

Cate Blanchett su vyru Andrew Uptonu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-07 10:28
Ketvirtadienio vakarą Niujorke mirusio aktoriaus Philipo Seymouro Hoffmano šeimos nariai bei artimiausi draugai, tarp kurių – ne viena kino žvaigždė, rinkosi į jo šermenis.

Buvusi ilgametė Philipo Seymouro Hoffmano mylimoji ir trijų vaikų motina Mimi O'Donnell sunkiai tvardėsi šermenyse, kartu su ja buvo trys mažamečiai jos ir aktoriaus vaikai. Fotografai užfiksavo, kaip išeidama iš šermenų moteris ant pečių neša jauniausią dukrą Willą (5 m.), kuri atrodė sutrikusi. Sunkiai tvardėsi ir vienintelis aktoriaus sūnus Cooperis (10 m.).

Atsisveikinti su draugu ir kolega į Franko E.Campbello laidojimo namus Manhatane atvyko ne viena pirmo ryškumo žvaigždė, tarp kurių buvo Meryl Streep, Amy Adams, Cate Blanchett, Michelle Williams, Joaquinas Phoenixas, Benas Stilleris, Justinas Theroux, Ellen Burstyn, Billy Crudupas, Joshas Hamiltonas ir kt.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Daugelis jų sunkiai tvardė ašaras. Mylimojo ir dukters tėvo Heatho Ledgerio prieš šešerius metus taip pat netekusi Michelle Williams buvo nufotografuota raudojanti automobilyje. Heathas Ledgeris, kaip ir Philipas Seymouras Hoffmanas, mirė perdozavęs narkotikų.

„Oskaro“ laureatas bus laidojamas penktadienį Šv. Ignaco Lojolos katalikų bažnyčioje.

46-erių Philipas Seymouras Hoffmanas sekmadienį rastas negyvas nuomojamame bute Manhatane, jo rankoje styrojo adata. Policija bute rado 50 maišelių su narkotikais.

Pirmą kartą reabilitacijos klinikoje Philipas Seymouras Hoffmanas gydėsi būdamas vos 22-ejų, o po to net 23-ejus metus visiškai nevartojo alkoholio ir narkotikų. Vis tik maždaug prieš dvejus metus aktorius nebeatsilaikė pagundai ir vėl pradėjo vartoti kvaišalus. Suvokdamas savo problemą Philipas Seymouras Hoffmanas pernai vėl atsigulė į reabilitacijos kliniką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama