Ryčio Songailos nupieštas portretas sulaukė paties Jeano Claude'o Van Damme'o dėmesio

Ryčio Songailos pieštas Jeano Claude'o Van Damme'o portretas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-21 11:48
24-erių Rytis Songaila iš Kupiškio patraukė veiksmo filmų aktoriaus Jeano Claude'o Van Damme'o dėmesį – pasaulinio lygio garsenybė internete pasidalino lietuvio pieštu savo portretu.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje interjero dizaino mokęsis R.Songaila piešimą laiko savo hobiu. Labiausiai jis mėgsta piešti portretus, kartais net gauna užsakymų iš draugų – nupiešia, parduoda, užsidirba. 

Vaikinas turi didelę savo piešinių kolekciją, kurioje – ne vieno žinomo žmogaus portretas: Chado Kroegerio, Jeano Claude'o Van Damme'o, legendinio gitaristo Slasho, Andriaus Mamontovo ir kitų. Sugalvojo unikalų būdą savo darbams pristatyti: greta kiekvieno piešinio publikuoja filmuką, kuriame pats atlieka nupiešto herojaus kūrinį. 

Šiuo metu R.Songaila taip pat tapo ir ant kūno – daro tatuiruotes. Vieną iš draugų taip pat papuošė Jeano Claude'o Van Damme'o atvaizdu – padarė tatuiruotę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pastebėtas Jeano Claude'o Van Damme'o

Dažniausiai Rytis piešia pieštukais ir anglimi. Ir Jeano Claude'o Van Damme'o portretą jis sukūrė piešdamas vien anglimi. „Nuotraukos, kurioje Jeanas Claude'as Van Damme'as atrodytų taip, nėra. Jį piešiau žiūrėdamas į skirtingas fotografijas – iš vienos, pavyzdžiui, pasiskolinau plaukus, iš kitos – nosį, ir taip toliau“, – paaiškino. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

R.Songaila prisipažįsta: dabar jau nėra toks didelis aktoriaus gerbėjas, bet anksčiau buvo. „Šis aktorius man buvo tikras įkvėpimas tada, kai aktyviai sportavau – man buvo apie 16 metų. Dabar jis man – tiesiog puikus aktorius“, – tikina. 

Kodėl tada nupiešė jo portretą? „Kartą Jeanas Claude'as Van Damme'as paskelbė konkursą – pakvietė gerbėjus nupiešti jo portretą ir atsiųsti. Nusiunčiau, tačiau tai buvo labai seniai. Tai dabar pamačiau, kad mano piešiniu jis pasidalijo su visais. Tiesą sakant, man tai labai didelio įspūdžio nepadarė. Smagu tik, kad dabar labai daug žmonių pamatys mano piešinį. Aišku, malonu, kad pasidalino“, – šypsosi Rytis.

Publikavęs lietuvio piešinį garsus aktorius nurodė jo autorystę ir prirašė „ačiū“. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai