Ryano Goslingo režisūrinis debiutas buvo nušvilptas Kanų kino festivalyje

Ryanas Goslingas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Į Kanų kino festivalį atvežęs savo pirmąjį filmą „Lost River“ aktorius Ryanas Goslingas sulaukė ne tokios reakcijos, kokios tikėjosi – jo režisūrinis debiutas buvo gėdingai nušvilptas.

„Švilpimas užgožė aplodismentus“, – rašė „Entertainment Weekly“ apie žiūrovų reakciją po filmo premjeros.

Ne vienas kino kritikas, vos pamatęs filmą, jį su žemėmis maišyti pradėjo net ne recenzijose, o socialiniuose tinkluose. Daugelis kritikų Ryaną Goslingą traukė per dantį dėl to, kad jis neva labai prastai bandė kopijuoti garsųjį režisierių Davidą Lynchą.

Pernai Kanų kino festivalyje Ryanas Goslingas taip pat buvo nušvilptas – kino gurmanams neįtiko kriminalinė drama „Only God Forgives“, kur jis vaidino. Prisimindami pernykštę nesėkmę kritikai šaipėsi iš aktoriaus režisūrinio debiuto: „Visiems, kam patiko „Only God Forgives“, turėtų labai patikti Ryano Goslingo filmas „Lost River“. Apkeiskite Bankoką su Amerika ir čia beveik tas pats filmas“, – „Twitter“ pareiškė „Time Out“ redaktorius Dave'as Calhounas.

Kanų kino festivalis šiemet buvo negailestingas ne tik Ryanui Goslingui, bet ir jo kolegai Ryanui Reynoldsui, kurio filmas „The Captive“ taip pat buvo nušvilptas. Festivalį atidariusi drama su Nicole Kidman „Monako princesė“ taip pat sulaukė daugiau kritikos, nei liaupsių.

Skaitykite daugiau