Ryano Goslingo antrininkas Detroite apgavo minias aktoriaus gerbėjų ir mėgavosi dėmesiu

Ryano Goslingo antrininkas su aktoriaus gerbėja / Kadras iš „YouTube“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Laida „Mojo In The Morning“ nusprendė pajuokauti su aktoriaus Ryano Goslingo gerbėjais – laidos kūrėjai kartu su paprastu vaikinu, stebėtinai panašiu į aktorių, išėjo į Detroito gatves ir apmulkino minias dėl Ryano galvas pametusių merginų.

Ryanas Goslingas / „Scanpix“ nuotr.

Detroite gyvenantis Dougas itin panašus į garsųjį aktorių. Šiuo metu Ryanas Goslingas Detroite kuria filmą „How to Catch a Monster“, taigi Dougas vis dažniau supainiojamas su aktoriumi.

Norėdami iškrėsti pokštą ir pamatyti, kaip žmonės reaguoja į Ryano antrininką, laida „Mojo In The Morning“ su Dougu išėjo pasivaikščioti po Detroito gatves. Vyrukas užsidėjo akinius nuo saulės ir ant galvos užsimetė džemperio gobtuvą ir visiškai suvienodėjo su Ryanu.

Vaikštant Detroito gatvėmis pietų metu žmonės neatitraukė akių nuo Dougo manydami, kad mato tikrą žvaigždę. Drąsesnės merginos puolė prašyti „Ryano“ leisti kartu nusifotografuoti, o jis, be jokios abejonės, tam nesipriešino. Kai kurios išdrįso ir papubčiuoti savo dievaičiui į skruostą. Apsigavo ir du policijos pareigūnai, įsiamžinę su aktoriaus antrininku. Ne viena mergina vos tik nusifotografavusi su „Ryanu“ nuotraukas iš karto kėlė į socialinius tinklus, tviteryje viena po kitos sekė žinutės žmonių, tvirtinančių, kad ką tik prasilenkė arba šnektelėjo su Ryanu Goslingu. Vienas vyras paprašė leisti nusifotografuoti su „Rynu“, nes norėjo parodyti nuotrauką savo žmonai, dievinančiai aktorių.

 

Skaitykite daugiau