Ryanas Reynoldsas tapo Samuelio L. Jacksono asmens sargybiniu

Samuelis L. Jacksonas ir Ryanas Reynoldsas filme „Žudiko asmens sargybinis“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-15 11:57
Nėra kito tokio aktoriaus, kuris taip puikiai įkūnytų didžiąsias emocijas ir pasižymėtų „spalvinga" kalba kaip Samuelis L. Jacksonas. Jis yra vienas iš pagrindinių kino studijos „Marvel" veidų, „Žvaigždžių karų" ir „Jūros periodo parko" veteranas bei išskirtinio režisieriaus Quentino Tarantino mūza. Ir nereiktų pamiršti, kad kupinas pykčio aktoriaus įkūnytas personažas sugebėjo plikomis rankomis išlaisvinti lėktuvą nuo gyvačių.

Vis dėlto naujausiame savo filme „Žudiko asmens sargybinis" (orig. „Hitman's Bodyguard") Samuelis L. Jacksonas turi rimtą varžovą (savo naująjį „asmens sargybinį") – aktorių Ryaną Reynoldsą, labiausiai išgarsėjusį kaip „Deadpool" personažą. R. Reynoldsas yra beveik visuotinai mylimas ir kaip aktorius, ir kaip komikas. Holivudo žvaigždė iš esmės yra tas draugas, kurį matai dažnai, bet norėtum matyti nuolatos. Jis sugeba būti sarkastiškas neužgaudamas aplinkinių, o tai padaryti nėra paprasta.

Veiksmo komedija „Žudiko asmens sargybinis" pasakoja apie vieną geriausių pasaulyje asmens sargybinių, kurio vaidmenį atlieka aktorius R. Reynoldsas. Jo užduotis, kad ir kaip jis to nenorėtų, yra apsaugoti ilgalaikį savo priešą – profesionalų samdomą žudiką, kurio personažą įkūnija aktorius S. L. Jcksonas.

R. Reynoldso vaidmens karjera iki šiol buvo susijusi su įtakingų ir korumpuotų klientų saugumu, o Samuelio L. Jacksono vaidmens – su asmens sargybinio klientų naikinimu, todėl iškyla labai puikus tarpusavio ginčų klausimas – kas yra teisus: tas, kuris žudo blogį ar tas, kuris jį saugo? Visa filmo istorija yra akivaizdžiai išgalvota, todėl visas veiksmas gula ant šių dviejų vyriškų ir turbūt juokingiausių šou versle žvaigždžių pečių.

Nors filmo „Žudiko asmens sargybinis" režisierius yra Patrickas Hughesas („Nesunaikinami 3", „Red Hill", „Signs"), galima drąsiai apsigauti, kad tai dar vienas Quentin Tarantino filmas – vis dėlto filme vaidina du pagrindiniai režisieriaus pamilti aktoriai: Samuelis L. Jacksonas ir Salma Hayek.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai