Ryanas Reynoldsas ir Hugh Jackmanas paskelbė ilgai trunkančio „ginčo“ oficialias paliaubas

Ryanas Reynoldsas ir Hugh Jackmanas / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-01 10:54
Aktoriai Ryan Reynolds ir Hugh Jackman didžiajame kino ekrane kaip superherojai yra dalyvavę rimtuose mūšiuose, tačiau jų garsiausia „kova“ vyko vienas prieš kitą. Bent jau iki šiol.

Aktoriai, kurie „Marvel“ kino visatoje atitinkamai įkūnija Deadpool ir Ernio personažus, jau daugelį metų dalyvavo ilgai trunkančiame „ginče“, visų gerbėjų džiaugsmui linksmai besišaipydami vienas iš kito socialiniuose tinkluose. Bet ketvirtadienį jie paskelbė oficialias paliaubas ir ateityje žada padėti reklamuoti vienas kito įmones.

Dar visai neseniai, gruodžio mėnesį, R. Reynolds paskelbė nuotrauką, kurioje jis stovi greta H. Jackman ir kolegos aktoriaus Jake Gyllenhaal, tačiau vienintelis dėvintis Kalėdinį megztinį.

„Šie š**niai pasakė man, kad tai bus megztukų vakarėlis.“ – parašė R. Reynolds.

View this post on Instagram

These fucking assholes said it was a sweater party. ?

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

R. Reynolds taip pat moka šaipytis. Kai 2017 metų kovą H. Jackman pasidalino nuotrauka, kurioje jis buvo apsuptas ištikimiausių gerbėjų, R. Reynolds juokingai atsakė, jog mano, kad tai yra protestuotojai.

Vis dėlto atrodo, kad tarp aktorių R. Reynolds ir H. Jackman pagaliau įsigalios istorinės paliaubos ir jau netrukus išvysime jų sukurtas reklamas vienas kito įmonėms – „Aviation“ džinui bei „Laughing Man“ kavai, atitinkamai.

„Oficialios paliaubos! Aš sukursiu pačią nuostabiausią „Aviation“ džino reklamą.“ – parašė H. Jackman savo „Twitter“ paskyroje.

„Ir laukiu pamatyti kaip R. Reynolds sugalvos atsakyti atgal.“ – pridūrė aktorius.

„Oficialios paliaubos su H. Jackman! Kaip geros valios gestą, aš sukursiu gražią reklamą jo įmonei, „Laughing Man“ kavai. Negaliu sulaukti!“ – parašė R. Reynolds, pasidalindamas ta pačia juodai balta judviejų nuotrauka.

Nors tarp aktorių ilgai trukęs „ginčas“ pagaliau yra baigtas, iš tiesų pora yra puikūs draugai.

„Aš myliu Hugh Jackman, manau, kad jis yra vienas iš maloniausių, šauniausių žmonių šioje planetoje.“ – dar 2018 metų gegužės interviu metu teigė R. Reynolds.

„Jis yra maloniausias žmogus, kurį kada nors sutiksite, ir tuo pačiu metu aš esu nusiminęs, kad jis pakabino Ernio nagus. Jaučiuosi tarsi praleidau savo šansą išvysti Deadpool ir Ernį dirbančius kartu.“ – teigė aktorius R. Reynolds.

R. Reynolds ne kartą yra viešai paskelbęs viltį suvaidinti superherojų filme kartu su savo bičiuliu, tačiau po beveik dvidešimties metų H. Jackman atsisveikino su Ernio personažu 2017 metų filme „Loganas. Ernis“ ir artimiausiame Iksmenų filme, fantastiniame nuotykių epe „Tamsusis Feniksas“, kuriame superherojai susidurs su grėsmingiausiu ir galingiausiu priešu, nepasirodys.

Taigi, nors atrodytų, jog aktoriams nėra lemta susikauti su vienas kitu arba greta vienas kito kino ekrane, nekantriai lauksime kuo baigsis šios paliaubos ir ar jie grįš prie savo senų internetinių žaidimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai