Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively pirmą kartą viešumoje pasirodė su dukterimis

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively su dukromis / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-16 07:46
Aktoriai Ryanas Reynoldsas (40 m.) ir Blake Lively (29 m.) augina dvi dukras, tačiau priešingai nei kai kurios kitos garsenybės, savo atžalas itin saugo nuo viešumos – jie nei pozavo žurnalų fotosesijoms su dukromis, nei dalijosi jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose, o ir paparacams itin retai pasitaikydavo proga užfiksuoti visą šeimą kartu.

Tačiau ketvirtadienį garsių aktorių šeima pirmą kartą pasirodė viešumoje kartu su savo mažylėmis – dvejų metų dukra James ir vos dviejų mėnesių pagranduke, kurios vardas, beje, iki šiol nėra žinomas.

Proga, kada įvyko mergaičių debiutas viešumoje, buvo ypatinga jų tėčiui – Ryanas Reynoldsas gavo savo vardo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, tad nenuostabu, kad šiuo svarbiu karjeros pripažinimu aktorius norėjo pasidžiaugti su pačiais brangiausiais žmonėmis.

„Tai nutinka tik kartą gyvenime. Paprastai mes nesirodome visa šeima kaip šįkart, bet pamaniau, kad po 20 metų aš gailėsiuosi, jeigu mano vaikų nebus čia kartu su manimi, – ET paaiškino aktorius. – Taigi mes visi bendrai nusprendėme tiesiog ateiti čia visiems kartu ir būti dalimi šito.“

Renginio metu rugsėjį gimusi dukrelė beveik visą laiką prabuvo mamos rankose, o štai žavioji garbanė James buvo aktyvi ir mėgavosi buvimu dėmesio centre – vieną akimirką mergaitė net pasiėmė mikrofoną iš tėčio rankų, ir ėmė su juo žaisti, taip nusprendusi, kad jam jau užteks kalbėti.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai