Ryanas Reynoldsas atsakė į gandus apie jo ir Blake Lively santykių krizę

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-02 14:31
Aktoriai Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively – viena žaviausių porų Holivude. Sutuoktiniai garsėja ne tik talentu, bet ir ypač kandžiu humoro jausmu, kuris žavi milijonus jų sekėjų tviteryje.

Naujausia Ryano žinutė tviteryje sukėlė tikrą ažiotažą. „Deadpool“ franšizės aktorius nusprendė netylėti, kai išvydo, jog žiniasklaida paskleidė gandus apie jo ir Blake santykių krizę.

„IBTimes India“ paskelbė, kad pora patiria sunkumų, jiems sudėtinga turiningai kartu leisti laiką. R.Reynoldsas pasidalijo šia žinute ir sarkastiškai pakomentavo: „Norėčiau. Man praverstų truputį laiko skirti sau.“

Žinia apie Ryano ir Blake santykių krizę buvo paskelbta netrukus po to, kai sutuoktiniai kartu pasirodė filmo „Final Portrait“ premjeroje. Tai buvo retas jų pasirodymas viešumoje – raudonuoju kilimu Blake ir Ryanas žengė tam, kad palaikytų savo gerą bičiulį Stanley Tucci, kuris režisavo šią juostą.

Premjeros vakarą Blake ir Ryanas negalėjo atsiplėšti vienas nuo kito. Štai ir fotografams šešerius metus susituokę aktoriai pozavo apsikabinę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai