Ryanas Goslingas jaudinančioje padėkos kalboje „Auksinį gaublį“ dedikavo mirusiam Evos Mendes broliui

Eva Mendes su vyresniuoju broliu Juanu Carlosu ir Ryanas Goslingas / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio naktį Ryanas Goslingas (36 m.) buvo įvertintas pirmuoju „Auksiniu gaubliu“ karjeroje ir šį apdovanojimą skyrė savo ilgametės širdies draugės Evos Mendes (42 m.) mirusiam broliui Juanui Carlosui.

Ryano Goslingo filmas „Kalifornijos svajos“ triumfavo „Auksiniuose gaubliuose“ – laimėjo visose septyniose kategorijose, kuriose buvo nominuotas.

Kanadietis aktorius už vaidmenį šioje muzikinėje dramoje gavo pirmą „Auksinį gaubį“ karjeroje – prieš tai šiam apdovanojimui jis yra buvęs nominuotas keturis kartus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meryl Streep „Auksinių gaublių“ kalba sukėlė ažiotažą: nepagailėjo kritikos Donaldui Trumpui

Atsiimdamas apdovanojimą Ryanas Goslingas, kuris paprastai nėra linkęs kalbėti apie asmeninį gyvenimą ir saugo jį po devyniais užraktais, savo padėkos kalboje atidavė duoklę mylimajai Evai Mendes – kol jis vaidina kine, ji aukoja savo pačios karjerą ir augina jųdviejų pametinukes dukteris.

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.

„Norėčiau pabandyti deramai atsidėkoti vienam žmogui ir pasakyti, kad kol aš dainavau, šokau, grojau pianinu ir turėjau vieną geriausių patirčių vaidindamas filme, mano dama augino mūsų dukrą, laukėsi kitos ir bandė pagelbėti savo broliui kovoti su vėžiu, – sakė Ryanas Goslingas. – Jei ji nebūtų viso to apsiėmusi tam, kad aš galėčiau tai išgyventi, šiandien čia tikrai stovėtų kažkas kitas, o ne aš. Tad, brangioji, ačiū tau.“

„Mano dukterims: Esmeralda ir Amada, aš myliu jus. Ir jei leisite, norėčiau (šį apdovanojimą) dedikuoti (Evos) brolio Juano Carloso Mendeso atminimui“, – savo kalbą užbaigė aktorius.

Ryano Goslingo padėkos kalbą galite pažiūrėti čia:

15min primena, kad Evos Mendes vyresnysis brolis Juanas Carlosas mirė 2016-ųjų balandį. Neprabėgus nė dviem savaitėms po brolio mirties, Eva Mendes pagimdė antrą dukrą Amadą. Jos ir Ryano Goslingo pirmagimei Esmeraldai rugsėjį suėjo dveji.

74-oji „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonija (132 nuotr.)
+126
Muzikinė romantinė drama „Kalifornijos svajos“ (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau