Ryaną Reynoldsą išdavė geriausias draugas: bandė žiniasklaidai parduoti jo dukters nuotraukas

Ryanas Reynoldsas / GQ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-18 18:20
Seksualusis Ryanas Reynoldsas (38 m.) interviu žurnalui GQ pasiguodė, kad neseniai prarado geriausią savo draugą – šis bandė žiniasklaidai parduoti jo ir Blake Lively dukters James nuotraukas.

Ši draugo išdavystė Ryanui Reynoldsui buvo labai skaudi – jiedu geriausi draugai buvo nuo 13-os metų.

Vos tik sužinojęs, kad jo draugas bando parduoti jo ką tik gimusios dukters James nuotraukas iš ligoninės, aktorius kaip mat nutraukė visus ryšius su juo – 25 metus gyvavusi draugystė baigėsi.

„Vyrukas, kurį pažįstu beveik visą savo gyvenimą, vienas iš geriausių mano draugų, su kuriais užaugau, pardavinėjo mano kūdikio nuotraukas žiniasklaidai. Laiku jį pričiupau, bet tai buvo labai sunkus periodas, kelios labai prastos savaitės – išgyvenau tai kaip artimojo mirtį“, – pasakojo aktorius.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paklaustas, kaip mano, kodėl jo draugas taip pasielgė, Ryanas Reynoldsas atsakė: „Tik dėl pinigų. Manau, jis nemanė, kad kada nors bus pričiuptas. Bet tėra tik labai siauras ratas žmonių, kuriems siųsčiau tokią nuotrauką iš gimdymo palatos – tai patys artimiausi mano šeimos nariai ir keli geriausi draugai. Tiesiog supranti: „Na ką gi, gaila, bet daugiau niekada su tavimi nebebendrausiu ir daugiau nenoriu tavęs matyti“.

Žmonės.lt primena, kad Ryanas Reynoldsas tėvu tapo gruodžio mėnesį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai