Rūtos Ščiogolevaitės gyvenime ketvirtoji „A“ – jau netrukus!

Rūta Ščiogolevaitė – ketvirtos atžalos laukimo akimirkos / Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)
Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-05-09 17:21
Visi televizijos filmavimai baigėsi, ir dainininkė Rūta ŠČIOGOLEVAITĖ-DAMIJONAITIENĖ (36) gali mėgautis pavasariu. Tik štai žodis „mėgautis“ jos dabartiniame gyvenimo etape susijęs ne su saldžiomis ramybės ir laiko sau akimirkomis – kur jau ten, kai namuose trepsi trys atžalos, o pakeliui – ir ketvirtoji.

Taip mėgusi šurmulingai švęsti savo gimtadienius birželio mėnesį, Rūta pastaruosius metus juos praleisdavo tykiau su vyru Rolandu. Mat vienas paskui kitą pabiro vaikai: Anabelė netrukus švęs ketvirtąjį gimtadienį, Aronui – dveji su puse. Ketvirtoji Rūtos atžala pasaulį turėtų išvysti kaip tik birželį. Vyriausiajam Adomui – jau dešimt.

Rūtos savijauta niekuo nesiskiria nuo to, kaip jautėsi per kitus nėštumus, ji, kaip sako, visada buvo linkusi mažai ilsėtis. Nors darbais dabar nėra apsikrovusi, tačiau namuose, kai tokia didelė šeima – tik spėk suktis.

Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)
Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)

„Galėčiau būti ir ne tokia darbšti – apie tai man pakužda savijauta dienos pabaigoje, – lengvai rutiną priima dainininkė. – Džiaugtis ir svajoti nėra kada, džiaugiuosi, kad jau sugebėjau skirti laiko ir paruošti viską, ko mudviem su mažyliu reikės pirmą mėnesį.“

Daug reikalingų drabužėlių ir daiktų turėjo likti nuo vyresnių vaikų, bet Rūta buvo nusprendusi sustabdyti šeimos augimą ir, nors vyras įkalbinėjo priešingai, viską išdalijo, išpardavė. Vežimėlį – taip pat. Dabar, rinkdamasi naują, dainininkė prisiminė kaimynės paskolintą „Tutį“. Vežimėlio reikėjo ypatingo, nes dainininkės vaikai... labai aukšti, lopšius greitai išauga. Su vežimėliu Rūta mėgsta keliauti ne tik po parduotuves, bet ir per sniegą ar neasfaltuotu keliu. Manevringas, didelis, bet negremėzdiškas – tokius Rūtos reikalavimus atitiko naujausios kolekcijos „Aero Tutis“ vežimėlis.

Kaip dėl mažylio atėjimo nusiteikę vyresnieji vaikai?

„Adomas sako, kad galbūt vaikų jau užteks, nes namie daug šurmulio ir, žinoma, daugiau darbų, kurių dalis tenka ir jam kaip vyresnėliui. Anabelė mažylio labai laukia – jai tai lyg lėlytė“, – pasakoja Rūta.

Kai Rūta galvojo vardą pirmagimiui, nesirūpino, kokia bus pirmoji raidė, o štai laukdamasi kitų nusprendė, kad tebūnie tradicija suteikti jiems vardus iš tos pačios raidės. Koks vardas sugalvotas ketvirtai atžalai – paslaptis, nes atlikėja nepasitiki net ir gydytojų žodžiais, kokios lyties kūdikis gims.

Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)
Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)

Kai išgirsta klausimą, ką pastaruoju metu atrado būtent sau, Rūtos mintys vis tiek sukasi apie namus: nors jau kelerius metus turi džiovyklę, iki šiol negali atsidžiaugti tokiu išradimu. Draugėms rekomenduoja gerą siurblį – galingą, nedidelį, patogų, tokį, kad šluotą ji pati jau beveik pamiršo.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

O sau?!

„Patinka ir pasipuošti, tačiau nemėgstu rūbams išleisti daug pinigų. Neseniai supratau, kad užtenka blaškytis, man tinka tik viena kosmetika – tad nebereikia sukti galvos, – smagiai dėsto. – Sau norėčiau daugiau laiko miegui, tačiau kol kas tai skaudi tema, nes mažasis nelabai leidžia miegoti – tokios prabangos neturiu. Kartkartėmis į baseiną nueinu, štai vyras neseniai į masažą užrašė.“

Būtent Rolandas ją įkalbėjo susilaukti ketvirtos atžalos. Kokius argumentus pasitelkė?

„Įkalbinėjimas buvo aukščiausio laipsnio – nuo daugybės pažadų iki „susirasiu kitą, vis tiek man kas nors pagimdys dar vieną“. Supratau, kad labai rimta“, – juokiasi Rūta.

Ir ji – stipri moteris – pasidavė įkalbinėjimams?

„Kažin ar esu stipri. Stiprių moterų neįkalbėsi prigimdyti tiek daug vaikų, o aš lengvai pasiduodu įtakai“, – juokiasi dainininkė.

Naujausi straipsniai