Rūtos Morozovienės šeimos fotosesijoje su žirgu – ir vos mėnesio sulaukusi dukrelė

Rūta Morozovienė su šeima / Rūtos Andre nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Paskutinį pavasario mėnesį neretai vadiname šeimos mėnesiu. Štai kodėl vilnietė plaukų stilistė Rūta Morozovienė būtent gegužę ir sumanė įsiamžinti su visa šeima jaukioje fotosesijoje, jodinėjant žirgu.

Įdomu tai, kad fotosesijoje dalyvavo ir R.Morozovienės mažylė dukrelė, gimusi tik prieš mėnesį. Stilistė dukrelę pavadino Sofios vardu.

„Vardo rinkimuose dalyvavo visa šeima. Norėjosi arba labai reto, negirdėto vardo arba jau tapusio klasika. Nugalėjo „Sofia“. Šis vardas mums skamba labai švelniai ir kartu karališkai“, – šypsojosi žinoma plaukų meistrė.

Pagrindine fotosesijos iniciatore tapo Rūtos vyresnėlė dukra Andrėja – tikra jodinėjimo žirgais entuziastė. Nors jodinėti moka visa R.Morozovienės šeima, tačiau būtent devynmetė Andrėja jaučia nenugalimą aistrą šiems gyvūnams. Tad fotosesija Belmonto žirgyne buvo surengta būtent per Andrėjos gimtadienį.

Prieš žinomos fotografės Rūtos Andre objektyvą pozavo ir stilistės vyras Andrejus, su  kuriuo moteris prieš trejus metus bažnyčioje atnaujino savo santuokos įžadus, bei sūnus, abiturientas Gantas.

Rūta Morozovienė su šeima / Rūtos Andre nuotr.

„Man šeima – tai didžiausias turtas, – teigia R.Morozovienė. – Šeima yra rimta atsakomybė visam gyvenimui. Vienas kitu turime rūpintis, saugoti bei padėti. Nepamirškime ir pagarbos jausmo.“

Mažoji Rūtos dukrelė pasaulį išvydo visai netrukus po jos 41-ojo gimtadienio. Stilistė mano, kad apie jos amžiaus moteris šiais laikais jau nesakoma: vėlyva motinystė.

„Juk šiandien penkiasdešimtmetės susilaukia net pirmagimių. Medicina kuria stebuklus“, – teigia R.Morozovienė, norinti paraginti brandesnes moteris nebijoti nėštumo.

Žinoma moteris pati stebisi, iš kur ji turėjusi tiek daug energijos: besilaukdama dukrelės R. Morozovienė sugebėjo Vilniuje atidaryti jau antrąjį savo grožio saloną „Cut Code“. 

Rūtos Morozovienės šeimos fotosesija su žirgu (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau