Rūtos Meilutytės sesuo Laura: „Mūsų gyvenimai buvo pakankamai išdraskyti“

Dokumentinės juostos „Rūta“ pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sportininkės Rūtos Meilutytės sesuo iš ankstesnių tėvo santykių – beveik 15 metų už jaunėlę vyresnė Laura Lopšaitienė. Būtent ji kartu su kviestiniais svečiais trečiadienį lankėsi dokumentinio filmo „Rūta“ premjeroje. Šeimos gydytoja Vilniuje dirbanti moteris pasakojo, kad nors su seserimi jos šiuo metu bendrauja, tačiau užaugo skirtingose šeimose.

Į dokumentinio filmo „Rūta“ premjerą atvykę plaukikės artimieji – penkiolika metų už ją vyresnė sesuo, brolis, sesers vyras, močiutė ir kiti giminaičiai palaikė emocijas vos tvardančią Rūtą. Didžiulę šeimą fotografams ir žurnalistams tą vakarą pristatinėjo R. Meilutytės tėvas S. Meilutis.

Daugeliui olimpietės šeimos istorija – vis dar didžiulė paslaptis, o apie jos seserį Laurą visuomenė iš vis beveik nieko nėra girdėjusi.

Dokumentinės juostos „Rūta“ pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Rūta ir Laura augo skirtingose šeimose. Viskas susiklostė taip, kad penkiolika metų už garsiąją Lietuvos sportininkę vyresnė vilnietė jos gyvenime atsirado tik vėliau.

„Kadangi mūsų gyvenimai buvo pakankamai išdraskyti, augome skirtingose šeimose – tai mūsų keliai buvo išsiskyrę. Nesame labai labai artimos, bet bendravimas išlieka gražus. Su Rūta susikambiname, susitinkame. Kai ji sugrįžta į Vilnių, sesuo atlekia į svečius kavos puodeliui, pasikalbėti apie sėkmes, nesėkmes, su vaikais pabūti“, – atvykusi į Rūtos Meilutytės filmo premjerą pasakojo Laura.

Dokumentinės juostos „Rūta“ pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gydytoja pasakojo, kad paskutiniu metu jos tapo artimesnės, todėl filmą kūrusios komandos, fotografo Roko Darulio ir kino operatorius Ronaldo Buožio, gerbėjams pažadėta nematytoji R. Meilutytės pusė seseriai nėra tokia jau nematyta.

„Na, matote, kadangi Rūta man nėra svetimas žmogus, tai, manau, kad ta kita jos pusė yra skirta parodyti labiau žiūrovui. Pamatyti tą jautriąją, stipriąją, vaikišką Rūtą. Kaip balansuojama tarp sėkmės ir emocijų. Manau, kad kažko naujo aš asmeniškai nesužinosiu, tačiau yra momentų, kai žiūrėdamas kelis kartus pamatai tam tikrų dalykų, kurių gyvenime nematei, praleidai“, – apie naują filmą kalbėjo Rūtos sesuo.

Į savo filmo premjerą atvykusi R. Meilutytė prieš televizijos kameras be galo jaudinosi, ji pasakojo, kad pamačius filmą užplūdo tik geriausios emocijos. Rezultatais mergina liko patenkinta.

„Didžiausią įspūdį paliko dalykų įvairovė“, – apie dokumentiką kalbėjo Rūta.

Dokumentinės juostos „Rūta“ pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Buvau pasiekusi žemą savo gyvenimo tašką. Šiaip ne taip iš jo pavyko man išsikapstyti. Tiesiog galvojau, jei negaliu pasidalinti savo istorija, tai mano pastangos nebus kažko vertos. Noriu pasidalyti savo sunkumais su tais žmonėmis, kurie susiduria su savais sunkumais. Noriu pasakyti, kad pagalbos gali gauti visi. Tik reikia atvirai apie tai kalbėti“, – prieš premjerą sakė R. Meilutytė, savo gyvenime išgyvenusi juodą etapą.

Filmas „Rūta“ – nuo kovo 2 d. Lietuvos kino ekranuose.

Dokumentinio filmo apie Rūtą Meilutytę išankstinė premjera (91 nuotr.)
+85
Skaitykite daugiau