Rūtos Meilutytės brolis Margiris: „Norisi būti vertinamam už tai, ką padarau pats“

Margiris Meilutis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tikriausiai visi, kas užaugo su broliais ar seserimis, žino, ką reiškia šeimos vaikų varžymasis tarpusavyje. Tačiau ar įmanoma lygiavertė konkurencija tarp brolio ir sesers, jei ji – olimpinė, pasaulio ir Europos plaukimo čempionė? Nors Rūtos Meilutytės vyresnysis brolis Margiris Meilutis didžiuojasi ypatingu sesers palaikymu, 23-jų vaikinas neslepia, kad žymiosios sesers šlovė nėra vienintelis dalykas, su kuo jis nori būti siejamas.

Pirmą kartą atvirai apie šiuos jausmus M.Meilutis prabilo LRT televizijos projekte „Tikri vyrai“, kuriame sutiko išbandyti šauktinio gyvenimą Lietuvos kariuomenėje. Mokantis žvalgų darbo subtilybių, dalyviams teko užduotis perplaukti vandens kliūtį su pilna žvalgybos ekipiruote. Lipdamas į vandenį, Margiris sulaukė kitų projekto dalyvių klausimų apie savo plaukimo įgūdžius.

„Kažkodėl visi visąlaik preziumuoja, kad mūsų giminėje visi plaukia gerai, nes toks, matyt, mūsų giminės gyvenimo būdas – nuo mažens vat įmeta vaiką i baseiną, ir tada ten visi pliuškenasi”, – taip, neslėpdamas lengvos ironijos, įveikęs užduotį kalbėjo muzikos vadybininku dirbantis M.Meilutis. 7 metus baseiną lankęs vaikinas įrodė, kad pats taip yra geras plaukikas. 

Vienu iš projekto „Tikri vyrai“ lyderių vadinamas M. Meilutis neslėpė, kad įvairių komentarų apie savo seserį sulaukia nuolat. Ar vaikino netrikdo tai, kad jam dėmesys skiriamas pirmiausiai už R. Meilutytės pasiekimus? 

„Yra situacijų, kai toks priminimas verčia tik didžiuotis ir džiaugtis, kad Rūta yra tokia, kokia yra, kad ji savo sunkiu darbu pasiekė tai, ką dabar turi, ir kad aš galėjau būti šalia ir kažkiek jai padėti. O kartais yra ir kitokių situacijų, kai norisi būti vertinamam už tai, ką padarau pats, o ne už tai, kad esu kažkieno brolis“, – neslėpė M. Meilutis.

Kaip jam sekasi išgyventi Rukloje, LRT televizijos žiūrovai pamatys jau antradienio vakarą, 22:30 per LRT televiziją.

Margiris Meilutis laidoje „Tikri vyrai“ (4 nuotr.)
LRT nuotr.
+1
Skaitykite daugiau