Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės vyras – apie gyvenimą su tituluota gražuole: „Karūną ji kartais užsideda ir namuose“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-05 10:15
Kaip kiekvieną šeštadienio rytą, TV3 kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ ir vėl žadins žiūrovus. Šįkart savo jėgas virtuvėje išbandys naujai iškepta šeima – tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir jos vyras, teisininkas Mantas Pitkauskas. Sunkioji užduotis įvertinti, kuris iš jų dviejų yra geresnis kulinaras, atiteks jų bičiulei, TV projektų vykdančiajai prodiuserei bei aksesuarų kūrėjai Gintarei Kreipavičiūtei.

Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė tikra stereotipų laužytoja, kuriai skambus „Mis Lietuvos“ titulas nėra didžiausias pasiekimas gyvenime. Teisininkės išsilavinimą turinti moteris šiandien ne tik dirba pardavimų srityje, bet ir organizuoja bei veda renginius. Tačiau namuose virtuvėje sukiotis jai laiko lieka ne per daugiausiai, todėl tenai dažniau karaliauja jos vyras Mantas.

„Aš gaminu, tačiau mano vyras gamina dažniau, tai man belieka iš jo tik mokytis. Mes juokaujam, kad kai susipažinom, tai jis dažniausiai gamindavo, o aš jam tik kiaušinį išvirdavau. Dabar jau net ir iškepu“, – laidoje juokaus Rūta.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.

Kauno širdyje, legendiniame restorane „Miesto sodas“ įsikūrusiose kulinarinėse dirbtuvėse „Gastro studijoje“, kur filmuojama laida, burtai lems, jog Rūta, kartu su „Kamado Bono“ grilio virtuozu Tomu Petryla, keps azijietiškus jautienos vėrinukus, o Mantas, padedamas laidos vedėjos Ilonos Juciūtės-Čibirkienės, gamins įdarytus lietuviškos vištienos suktinukus.

Prieš daugiau nei puse metų susituokę mylimieji savo šventei pasirinko romantišką Nidos kurortą, tačiau paklausti apie judviejų pažinties istoriją, atskleis, jog viskas įvyko gan šiuolaikiškai bet itin netikėtai.

„Susipažinome socialiniuose tinkluose. „Facebook“ turi tokią funkciją pabaksnoti ir Mantas mane pabaksnojo. Aš šiaip niekada neatrašau, tačiau kažkodėl, likimas gal lėmė, ėmiau ir parašiau jam, jog baksnotis yra nemandagu. Ir nuo tada kaip pradėjom šnekėti, taip nebaigėm iki šiandien“, – atvirai apie užgimusią meilę pasakos Rūta.

Mantas Pitkauskas laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Mantas Pitkauskas laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.

Paklausta, kurios Manto savybės ją sužavėjo, moteris neslėps, jog dėmesys ir vyriškas rūpestis – tarsi raktas į kiekvienos moters širdį.

„Viena pagrindinė savybė, kuri mane labiausiai sužavėjo yra tai, jog Mantas buvo be galo vyriškas, galantiškas, visada atidarydavo duris, kad ir kur beeidavom. Niekada nepamiršdavo ir gėlių, nustebinti“, – gražių žodžių vyrui negailės Rūta.

Gero humoro nestokojantis Rūtos mylimasis Mantas pripažįsta, jog užkariauti žmonos širdį prireikė nemažai pastangų ir nors galantišką vyrą sužavėjo gražuolės paprastumas ir nuoširdumas, visgi bendra buitis privertė apsišlifuoti aštrius charakterių kampus.

„Šiek tiek reikėjo jai aplaužyti ragus, bet susitvarkiau. Ji paprasta, tačiau tą karūną kartais užsideda ir namuose“, – apie santuoką su tituluota gražuole juokaus Mantas.

Naujausi straipsniai