Žinomi žmonės guodžia Rūtą Meilutytę feisbuke / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-09 11:58
AA

Ankstų antradienio rytą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynės septinta vieta pasibaigusi Rūtos Meilutytė kova dėl medalio sukėlė daug aistrų Lietuvoje. Tačiau tikri gerbėjai savo favoritus palaiko ir tuomet, kai šiems nepavyksta pasirodyti taip, kaip norėtų.

Pirmadienio vakarą Rio de Žaneiro olimpiniame baseine 100 metrų krūtine olimpine čempione tapo sezono lyderė, amerikietė Lilly King, Julija Jefimova iškovojo sidabro medalį.

Lietuvė finišavo per 1 min. 07,32 sek. Rūtos bendraamžė 19-metė L.King distanciją baigė per 1 min. 04,93 sek. ir pagerino olimpinį rekordą.

Kol vieni sveikino 100 metrų krūtine varžybose aukso medalį iškovojusią amerikietę ir negailėjo aštrios kritikos antrai likusiai, į dopingo skandalą įsivėlusiai J.Jefimovai, kiti drąsino dėl nesėkmės pravirkusią tautietę Rūtą.

Esą žengiant į pergales kartais tenka ir suklupti, nereikia dėl to sielotis – Rūta ir be medalio Lietuvos čempionė.

Palaikymą bene garsiausiai Lietuvos plaukikei išreiškė ir žinomi žmonės. Socialiniuose tinkluose pasipylė sveikinimo ir paguodos žodžiai: sportininkai, dainininkai, šokėjai, komikai – visi negailėjo gražių žodžių Rūtai.