Rūtai Meilutytei – 20! Kaip auksinė žuvelė išaugo į žavią vandenų valdovę

Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kovo 19-ąją plaukikė Rūta Meilutytė švenčia 20-ąjį gimtadienį. Karjeros pradžioje gerbėjų meiliai auksine žuvele praminta olimpinė čempionė šiandien – jau nebe maža žuvelė, o tikra vandenų valdovė.

Šimtus tūkstančių gerbėjų turinti Rūta – Lietuvos numylėtinė. Galbūt tai lėmė jos pavardė – Meilutytė. Ne tik aplinkiniai yra meilūs sportininkei, bet ir ji pati stengiasi parodyti dėmesį tiems, kuriems jo labiausiai reikia.

Pavyzdžiui, R.Meilutytė prisijungė prie Maltiečių akcijos, skirtos padėti skurstantiems senoliams. Rūta neliko abejinga ir neįgaliems vaikams – 2016 metais tapo „Išsipildymo akcijos“ ambasadore.

Rūtai derėtų padėkoti ne tik už Lietuvos vardo garsinimą ir sunkų darbą, bet ir už sveiko požiūrio į kūną skatinimą. Rūta parodė, kad žavi mergina nebūtinai turi būti trapi, smulki gėlelė. Stipri, net galinga mergina gali būti tokia pat žavi ir moteriška.

Kol likęs pasaulis aikčiojo žavėdamasis tenisininkės Serenos Williams stipriu kūnu mados fotosesijose, Lietuvoje pasigirdo burbėjimų – esą R.Meilutytė nelaimėjo aukso, nes... yra per stambi. Vėliau šie burbėtojai patys buvo sugėdinti dėl savo aštrių liežuvių. Taip, praėjusioje olimpiadoje Rūtai nepavyko pelnyti aukso medalio, tačiau po tokios sunkios traumos, kokią patyrė plaukikė, apskritai derėtų stebėtis, jog Rūta dalyvavo olimpinėse žaidynėse.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, ką Rūtos brolis Margiris jai linki gražaus jubiliejaus proga – linkėjimus galite perskaityti čia. Tuo tarpu Žmonės.lt Rūtai linki tikslumo, ištvermės ir pasitikėjimo savimi ne tik baseine, bet ir miesto vandenyne. Su gimtadieniu, miela Rūta!

Rūtai Meilutytei - 20 metų! (118 nuotr.)
+112
Skaitykite daugiau